Productes
Cost dels llums del camp de futbol
Durada de la vida útil de 50,000 hores
Impermeable IP65 per a ús exterior
Resistent a la pols i a la pols
Alta eficiència lumen 150lm/W
Flexible i fàcil de muntar

Descripció
Els llums d'inundació del camp de futbol costen 500 W. Llums LED exteriors de 1000 W per a ús esportiu amb una tensió d'entrada alta i un rang de temperatura de color de 2700 K -6500K.
Característiques
-
Durada de la vida útil de 50,000 hores
-
Impermeable IP65 per a ús exterior
-
Resistent a la pols i a la pols
-
Alta eficiència lumen 150lm/W
-
Flexible i fàcil de muntar
-
Caixa d'alumini de fosa a pressió a alta pressió
-
La caixa de canvis posterior és útil per alliberar calor
Paràmetre dels llums d'inundació de l'estadi
| Número de model | BW-SD4-500W |
|---|---|
| Temperatura de color: | 2700K~7000K |
| Voltatge d'entrada | AC85-265V, 400 V |
| Material del cos del llum: | Alumini, vidre temperat |
| Alçada del pal: | 15~35m |
| Potència: | 500W 1000W |
| Distància de projecció: | 80m |
| Ús: | Estadi |
Imatges detallades:












- Nota
- 1. Pagament: disponible T/T, Western Union, LC, etc
2. Les mostres poden estar disponibles en 3-5 dies laborables
3. El transport de mercaderies es cotitza a les vostres sol·licituds
4. Port d'enviament: Shenzhen/ GUangzhou, Xina
5. Quantitat mínima de comanda: 1 peça 
Lumen per a bombeta LED

Distribució dels reflectors de l'estadi

Zones d'aplicació
Patis d'emmagatzematge d'esports, zones d'aparcament de concessionaris d'automòbils, estadi esportiu interior i altres aplicacions a l'aire lliure.



Etiquetes populars: Cost de les llums del camp de futbol, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










