Productes
Costos d'il·luminació per inundació de camps esportius
Angle de detecció de 180 graus respectuós amb el medi ambient, sense problemes de contaminació lumínica.
Proporciona un llançament cap endavant important amb un angle de raig ampli.
Assegurant una dissipació de calor, rendiment i fiabilitat adequats.

Descripcions del producte:La pista de bàsquet exterior amb llums són llums de camp d'esports molt potents que es munten a altures considerables i tenen un angle de llum limitat que normalment se situa entre 12 i 60 graus. La intensitat de la llum dins dels angles de feix més petits és més alta, la qual cosa permet que la llum enlluernadora arribi al terra des d'altures més grans. Disseny amb una gran funcionalitat, alta tecnologia. Compleix amb els estàndards dels diferents nivells d'esdeveniments de bàsquet.
Avantatges:
- Pista de bàsquet exterior amb llums amb un angle de detecció de 180 graus respectuós amb el medi ambient, sense problemes de contaminació lumínica.
- Proporciona un llançament cap endavant important amb un angle de raig ampli.
- Assegurant una dissipació de calor, rendiment i fiabilitat adequats.
- Proporcioneu una combinació d'il·luminació indirecta i directa Oferint el disseny d'il·luminació de tennis més eficient energèticament disponible.
- Impermeable. moltes opcions de sensibilitat. incloure un suport
- Unitat de llum fabricada en alumini fos a pressió
| Nom de l'ítem | Costos d'il·luminació del camp esportiu | |||
| Model de producte | BW-SD4-500W | BW-SD4-1000W | BW-SD4-1500W | BW-SD4-2000W |
| Talla de productes | W590*L285*H200 | W595*L590*H465 | W595*L900*H470 | W595*L1200*H470 |
| poder | 500W | 1000W | 1500W | 2000W |
| efecte de llum | Major o igual a 150LM/W | Major o igual a 150LM/W | Major o igual a 150LM/W | Major o igual a 150LM/W |
| QUANTITAT LED | 576 unitats | 1152 unitats | 1728 unitats | 2304 unitats |
| Material | Aliatge d'alumini, xip LED, lent, PC, cargol | |||
| CCT | 2700K-6000K | |||
| LEDs | SMD5050 | |||
| CRI | Ra Major o igual a 80 | |||
| Angle LED | Àmplies gammes | |||
| Voltatge d'entrada | AC100-305V;50/60Hz;PF>0.95 | |||
| Temperatura | -30 grau - més 55 graus | |||
| Esperança de vida | >50,000 hores | |||
| Grau IP | IP66 | |||
| Certificat | CE, ROHS, ISO9001, ISO9004 | |||
| Garantia | 5 anys | |||
Imatges detallades:








Dades tècniques:
| Llargada: | 575 mm |
| Amplada: | 604 mm |
| Alçada: | 152 mm |
| Pes net: | 17500 g |
| Tensió nominal: | 240 V |
| Corrent nominal: | 2550 mA |
| Potència nominal: | 500 W |
| Consum d'energia: | 500 kWh/1000 |
| Temperatura de color: | 4000 K |
| Color clar: | Blanc fresc |
| Angle del feix: | 90 graus / Opcional |
| Flux lluminós: | 67500 lm |
| Renderització del color: | 80 CRI |
| Tota una vida: | 50,000 h |
| Cicles de commutació: | 100000 |
| Classe d'eficiència energètica: | A |
| Regulable: | No |
| Material: | Aliatge d'alumini |
| Color: | Negre |
Aplicacions àmplies per a la vostra referència:
- Les lluminàries que fan servir llum HID es poden substituir directament.
- Esdeveniments esportius;
- Port, moll
- Grua torre
- Camp de golf, camp de futbol, estadi, etc.

Avís:
1. Per evitar caigudes i descàrregues elèctriques, instal·leu la llum d'acord amb les instruccions d'instal·lació.
2. Eviteu caigudes, descàrregues elèctriques i danys a la bombeta no canviant la làmpada.
3. La tensió de treball no s'ha de superar 100-305V AC 50/60Hz
Atenció
1. Eviteu muntar la llum en un lloc inestable.
2. Instal·lat per un electricista amb formació.
3. Apagueu la caixa de commutació i poseu-vos en contacte amb un electricista autoritzat si el llum es comporta de manera estranya.
Garantia:
Per a tots els reflectors LED, s'ofereix una garantia de 5-any a partir de la data de compra.
Condicions de garantia
1. D'acord amb les condicions d'aquesta garantia, Benwei oferirà un servei de manteniment gratuït basat en els documents de prova i la factura (còpia) del producte defectuós si aquest falla durant l'ús normal durant tot el període de garantia.
2. En circumstàncies de garantia, Benwei no oferirà serveis de manteniment de pagament.
a. Un fracàs o dany provocat per un esdeveniment important.
c. Una avaria o danys derivats de la càrrega o descàrrega.
c. Falla o dany derivat d'un ús inadequat o de l'incompliment del Manual de l'usuari i Precaució.
d. Falla o dany derivat de l'enderroc, reparació o canvi realitzat sense el consentiment del fabricant.
3. Si el client utilitza un embalatge no original o un embalatge inadequat, Benwei no serà responsable de cap fallada o dany en l'enviament. Si us plau, envieu el producte defectuós en el seu embalatge original per al servei de manteniment.
4. Benwei es reserva el dret a fer un aclariment final dels termes anteriors.
Atenció: Benwei declina tota responsabilitat per qualsevol mal funcionament o dany addicional causat per un ús inadequat.
Etiquetes populars: Costos d'il·luminació de camps esportius, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












