Productes
Llum LED d'aparcament de 400 W
* Lluminositat i estalvi d'energia - DEMILARE 400W de llum d'aparcament emet 60000LM per cobrir zones exteriors més àmplies, la vida útil és de més de 60000 hores. 150LM/W d'alta eficiència que estalvia el consum d'energia fins a un 75% i estalvia les teves factures d'electricitat.
* Sensor de fotocèl·lula - La llum de l'aparcament DEMILARE està equipada amb una fotocèl·lula de nit a alba, es pot encendre o apagar automàticament en funció del canvi de llum. Si no necessiteu aquesta funció, tanqueu la tapa.
* Fàcil d'instal·lar - Els passos d'operació són senzills i segurs, podeu completar la instal·lació fàcilment per vosaltres mateixos. La carcassa d'alumini proporciona una excel·lent protecció i durabilitat per a la dissipació de la calor, adequada per a zones exteriors com graners, carrers i garatges.
* IP65 a prova de pols i aigua - El nostre disseny segellat d'il·luminació comercial proporciona una llum brillant estable aplicada a la pluja, la neu i les tempestes de sorra a l'aire lliure.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum d'aparcament led de 400 w a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característica:
* Lluminositat i estalvi d'energia - DEMILARE 400W de llum d'aparcament emet 60.000LM per cobrir zones exteriors més àmplies, la vida útil és de més de 60.000 hores. 150LM/W d'alta eficiència que estalvia el consum d'energia fins a un 75% i estalvia les teves factures d'electricitat.
* Sensor de fotocèl·lula - La llum de l'aparcament DEMILARE està equipada amb una fotocèl·lula de nit a alba, es pot encendre o apagar automàticament en funció del canvi de llum. Si no necessiteu aquesta funció, tanqueu la tapa.
* Fàcil d'instal·lar - Els passos d'operació són senzills i segurs, podeu completar la instal·lació fàcilment per vosaltres mateixos. La carcassa d'alumini proporciona una excel·lent protecció i durabilitat per a la dissipació de la calor, adequada per a zones exteriors com graners, carrers i garatges.
* IP65 a prova de pols i aigua - El nostre disseny segellat d'il·luminació comercial proporciona una llum brillant estable aplicada a la pluja, la neu i les tempestes de sorra a l'aire lliure.
Especificació:
| llum solar del carrer | |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiència lluminosa del llum (lm/w) | 140LM/W |
| Poder | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Impermeable | Impermeable IP66 |
| Xip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Aliatge d'alumini + lent PC |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| Panell solar | Cèl·lula de silici monocristal·lí |
| Bateria | Bateria de liti 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantia | 3 anys |
| Temps de càrrega | 7 hores |
| Temps de descàrrega | Model d'estalvi: 3-5 dies de pluja |
| Mode de treball | Sensor PIR |
Detalls:



Xips LED premium i alta eficàcia:
* El LED de xip Miti-i la font de llum de pantalla completa ofereixen una eficiència de 150 lm/w i un millor efecte d'il·luminació per a lluminàries d'alta-il·luminació.
* La lent robusta proporciona una eficiència-durable amb un patró de distribució d'il·luminació de tipus III per a aparcaments, patis i carrers comercials.

Sòlid IP65 a la pols i a l'aigua
* La classificació IP65 garanteix la resistència a l'aigua i la pols per a un alt rendiment.
* Apte per a qualsevol aplicació a l'aire lliure, es pot utilitzar en tempestes meteorològiques extremes i neu.
Etiquetes populars: Llum d'aparcament led de 400w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Niça Disseny 60W Llum de carrer solar integradaveure més> -
Llums d'aparcament amb energia solar tot en unveure més> -
Llum solar LED street tot en unveure més> -
Il·luminació led d'àreaveure més> -
Il·luminació led de la zona pública de l'aparcamentveure més> -
Il·luminació exterior LED amb energia solarveure més>











