Productes
Fanal solar de 60 W tot en un
Bateria de liti: 12,8 V 36 Ah
Alçada d'instal·lació recomanada: 7-8M
Xip LED: SMD 5050
Flux lluminós: 6000-6500LM
Temps de treball: 6-7 dies de pluja
Mida: 1130*400*32MM
Garantia: 3 anys
Presentació del producte:

Característica del producte:
Panell solar: panell solar mono amb teules de 23V/66WP
Bateria de liti: 12,8 V 36 Ah
Alçada d'instal·lació recomanada: 7-8M
Xip LED: SMD 5050
Flux lluminós: 6000-6500LM
Temps de treball: 6-7 dies de pluja
Mida: 1130*400*32MM
Garantia: 3 anys
Especificació del producte:
| Model | BW-ISL01-75 |
| Flux lluminós | 6000 - 6500LM |
| Xip LED | SMD 5050 (alta eficiència) |
| Panell solar MONO | 23 V/66 WP |
| Bateria de liti LiFePO4 | 12,8 V/36,000mAh |
| Temperatura de color | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K Personalitzats |
| Índex de reproducció cromàtica | Ra>70 |
| Classificació IP | IP 65 |
| Distància del sensor | <> |
| Temps de càrrega | 6-8H |
| Temps de treball | 6-7 dies de pluja |
| Materials corporals | Alumini |
| Mida del producte | 1130 * 400 * 32 mm |
| Pes net | 15Kg |
| Alçada recomanada | 7-8M |
| Espaiat de pols recomanat | 20-25M |
| Diàmetre del pal | Ø60-70mm |
| Temperatura de funcionament | 0 grau - més 60 graus |
| Temperatura de descàrrega | -20 grau - més 60 graus |
| Garantia | 3 anys |
| Certificat | CE, RoHs, IP65 |
| Aplicacions | Enllumenat públic, enllumenat de zones, enllumenat de seguretat, zones d'aparcament, carretera fora de xarxa, etc. |
Més detalls:
FÀCIL D'OPERAR I ESTALVIAR DINERS
El fanal solar de 60 w és fàcil d'instal·lar i no requereix enllaços addicionals de cable dur i es pot muntar fàcilment en un pal. El diàmetre del pal oscil·la entre 60 mm i 70 mm. I estalvia costos d'instal·lació i costos de manteniment, així com factures d'electricitat.
PANNELLS SOLAR MONO D'ALTA EFICIÈNCIA I DE LLARGA VIDA
L'enllumenat solar exterior utilitza panells fotovoltaics de silici monocristal·lí amb una alta eficiència de conversió fotoelèctrica de fins a un 30 per cent. Bateria de liti de gran capacitat de 36.000 mAh de llum solar de 60 W a l'aire lliure, per carregar completament en només 6-8 hores, proporcionant un temps de treball llarg d'uns 6-7 dies de pluja.
SENSOR DE MOVIMENT I SENSOR DE LLUM INTEGRATS
Els llums solars del carrer s'encenen al capvespre, s'apaguen automàticament i es carreguen a l'alba. La llum del sensor de moviment solar canvia el mode de brillantor al 100% en 2 segons quan es detecta moviment. Torna al mode d'estalvi d'energia del 30% si hi ha gent fora de l'àrea detectada.
IP65 IMPERMEABLE
Fanals solars de grau IP65 impermeable, resistent a la pluja, protecció contra llamps i a prova de pols, cos de làmpada de plàstic ABS i nova carcassa de disseny interior amb caixes segellades individuals per a bateries, controlador i anell de goma segellat exterior que protegeix de fuites d'aigua.
Tres anys de garantia
El fanal solar de carrer de manera eficient amb una vida útil de 50, 000 més hores elimina la necessitat de substituir freqüentment el vostre aparell. Oferim una garantia de 3-anys a tots els clients.












Etiquetes populars: Fanal solar de 60w tot en un, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










