Productes
Llum de carrer solar integrat tot en un
1. Disseny tot en un, fàcil d'instal·lar.
2.El controlador Smart MPPT realitza un control intel·ligent de les làmpades.
3.Bateria de liti de cicle profund, carregueu i descarregueu més de 2, 000 vegades.
4. Els suports de muntatge ajustables garanteixen un angle d'exposició òptim a la llum solar.
Llum de carrer solar integrat tot en un

Els avantatges dels fanals solars led
Un nou tipus de dispositiu d'il·luminació per a carreteres és la llum solar del carrer. L'energia solar dels panells solars de silici monocristal·lí o policristalí es converteix en electricitat durant el dia i s'emmagatzema en bateries segellades amb vàlvules de liti o sense manteniment mitjançant el controlador solar. A la nit, el controlador solar gestiona la descàrrega de la bateria per alimentar els llums LED. Tindrà molts avantatges.
1. Estalvi d'energia.
2.Seguretat.
3.Aplicació flexible.
4.Menys inversió
Descripció del producte
1. Disseny tot en un, fàcil d'instal·lar.
2.El controlador Smart MPPT realitza un control intel·ligent de les làmpades.
3. Els suports de muntatge ajustables garanteixen un angle d'exposició òptim a la llum solar.
| Poder | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Eficàcia | 200 lm/W |
| Voltatge d'entrada | DC12/24V |
| Especificacions de la bateria | 111-500WH |
| Especificacions del panell solar | Silici monocristal·lí 50W/70W/100W |
| Classificació IP | IP66 |
| Classificació IK | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Temperatura de funcionament | -20 graus a més 60 graus |
| Angle del feix | Tipus II, Mitjà; Tipus III, Mitjà; Tipus V, Curt; |
| Opció de muntatge | Post superior, entrada lateral |
| Garantia | 5 anys |
| Certificació | CE, ROHS |
Més detalls de la imatge


Aplicació

Apte per a: carreteres, comunitats, etc.
Fets a tenir en compte sobre els fanals solars
Com a productor de renom de fanals solars, podem oferir una varietat d'estils i característiques, com ara la regulació del temporitzador, sensors de moviment, control d'inducció del cos humà, híbrid solar eòlic, híbrid AC/DC i fanals solars amb sensors de moviment. Hi ha altres accessoris per a sistemes d'enllumenat públic solar, com ara gàbies de fonamentació, pals, cables, etc. Aquests fanals solars tenen diverses aplicacions, com ara la il·luminació de campus escolars, carreteres i jardins.
Etiquetes populars: tot en un llum de carrer solar integrat, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










