Productes
Conjunt complet d'enllumenat solar integrat
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de conjunt complet de llums solars integrats a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
- El conjunt complet de fanals solars integrats tenen un disseny alhora innovador i contemporani, que contribueix a millorar l'estètica de qualsevol àrea exterior.
- Aquest fanal solar és capaç de proporcionar una il·luminació fiable i respectuosa amb el medi ambient durant tota la nit gràcies als seus panells solars eficients i la tecnologia d'emmagatzematge de la bateria.
- Els nostres fanals solars integrats són una solució d'il·luminació que és alhora rendible-i ecològicament beneficiosa. És senzill d'instal·lar i necessita molt poc manteniment, per la qual cosa és convenient per al medi ambient.
Especificació:
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Eficiència lluminosa (lm/w) | 140LM/W 160LM/W |
| Poder | 100W/300W/400W/500W |
| Impermeable | Impermeable IP66 |
| Xip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Aliatge d'alumini + lent PC |
| Panell solar | Cèl·lula de silici monocristal·lí |
| Bateria | Bateria de liti 12V |
| PF | 0.9 |
| Garantia | 3 anys |
| Temps de càrrega | 7 hores |
| Temps de descàrrega | Model d'estalvi: 3-5 dies de pluja |
| Mode de treball | Sensor PIR |
Imatges detallades:



Ús:


El conjunt complet de fanals solars integrats estan dissenyats per oferir solucions d'il·luminació sostenibles i respectuoses amb el medi ambient per a carrers, parcs i espais públics.
Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: conjunt complet de llums solars integrats, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de carrer LED d’inducció solarveure més> -
Farola impermeable IP65veure més> -
Enllumenat públic de l'estadi IP65veure més> -
Aparcament amb sensor de moviment a l'aire lliure Far LEDveure més> -
Il·luminació LED exterior IP65veure més> -
Llums de projecció solar de llarga distància impermeablesveure més>












