Productes

Fanal solar LED d'alta potència
Disseny integrat de llum i panell solar
Placa solar de polisilici
S'encén automàticament quan fosc
Detecció de moviment del radar

Descripció del producte
- Disseny integrat de llum i panell solar
- Placa solar de polisilici
- S'encén automàticament quan fosc
- Detecció de moviment del radar
- Ultra lluminós amb una àmplia zona d'il·luminació Gran capacitat de la bateria
| Temperatura de color (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Eficiència lluminosa del llum (lm/w) | 140LM/W |
| Poder | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Impermeable | Impermeable IP66 |
| Xip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Material | Aliatge d'alumini més lent PC |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| Panell solar | Cèl·lula de silici monocristal·lí |
| Bateria | Bateria de liti 12V |
| PF | 0.9 |
Més detalls de la imatge


Aplicació


Els fanals solars LED són lluminàries que utilitzen panells solars per aprofitar l'energia solar durant el dia i convertir-la en electricitat que després s'emmagatzema en una bateria. Aquesta energia emmagatzemada s'utilitza per alimentar els llums LED a la nit, cosa que els converteix en una opció sostenible i ecològica per a la il·luminació exterior. Els fanals solars LED són fàcils d'instal·lar i es poden utilitzar en diversos entorns, incloses zones residencials, comercials i industrials. També són eficients energèticament i rendibles, ja que no requereixen costos addicionals d'electricitat. A més, els fanals solars LED ofereixen una brillantor millorada, una vida útil més llarga i costos de manteniment reduïts en comparació amb els fanals tradicionals.
Etiquetes populars: llum solar led d'alta potència, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

