Productes
Moviment integrat de llum de carrer LED solar
>Llum LED, panell solar, bateria de liti i controlador, tot en un disseny compacte.
>Sense cablejat, 100 per cent d'energia solar, fàcil d'instal·lar i enviar.
>Sensor d'infrarojos integrat, pot ajustar la sortida de llum automàticament (control del temps més control del sensor de llum més control del sensor de moviment).
>Resistent a l'òxid, a la pols i a l'aigua IP65.
>5 anys de garantia.
llum de carrer LED solar de moviment integrat

Característiques del producte:
llum de carrer LED solar de moviment integrat
- Llum LED, panell solar, bateria de liti i controlador, tot en un disseny compacte.
- Sense cablejat, 100 per cent d'energia solar, fàcil d'instal·lar i enviar.
- Sensor d'infrarojos integrat, pot ajustar la sortida de llum automàticament. (control del temps més control del sensor de llum més control del sensor de moviment)
- Resistent a l'oxidació, a la pols i a l'aigua.
- 5 anys de garantia.
- Aplicació: enllumenat públic; il·luminació del parc; il·luminació de la carretera; il·luminació de tanca; il·luminació del camí; il·luminació del campus; il·luminació de rampes; il·luminació del moll de vaixells; il·luminació de voreres; il·luminació de zones remotes; enllumenat viari privat; il·luminació granja i ranxo.
Especificació del producte:
llum de carrer LED solar de moviment integrat
| nom del producte | llum de carrer led solar |
| Panell solar | 18V 100W (silici monocristal·lí solarworld) |
| Pila | Bateria de litio de 12,6 V, 50 Ah |
| Flux lluminós | 6400-8000lm |
| Temps d'alta | Potència total 15 hores, mitja potència 30 hores |
| Temps de càrrega | 6 hores |
| Distància d'instal·lació | Alçada d'instal·lació:2-3M / Instal·lació d'espaiat horitzontal:8-10M |
| Temps de treball | Llum de 10 a 12 hores cada dia, 3-5 dia plujós sostenible |
| Mode de canvi | control de temps més control del sensor de llum més control del sensor de moviment |
| Material del cos lleuger | Aliatge d'alumini |
| Garantia | 5 anys |
| Aplicació | Jardí, pati, carretera, exterior, etc. |
Els nostres avantatges:
- Energia solar i alta eficiència: 120 LED súper brillants, bateria d'alta capacitat integrada (50 Ah), els panells solars poden absorbir l'energia solar amb molta força, el fanal pot insistir en un temps de treball més llarg.
- 3 modes intel·ligents d'estalvi d'energia: encès automàtic (30 per cent de brillantor) al capvespre i apagat a la sortida del sol; activar (100 per cent de brillantor) al capvespre quan es detecti moviment; apagueu durant el dia quan es detecti moviment.
- Impermeable / a prova de calor i sense contaminació: funció IP65 impermeable forta a l'aire lliure per a passadís, paret, pati, jardí, porxo, gespa, camí, canal, etc. Té un disseny únic per suportar altes temperatures per seguretat. És 0 contaminació i un baix consum d'energia.
- 5 anys de garantia i alta qualitat: la llum del carrer utilitza una carcassa d'alumini, que no només és resistent a l'oxidació, sinó que també té una bona funció de refrigeració.
- Instal·lació fàcil: sense cable, els accessoris tenen dos cargols (dues femelles) i una junta fixa, a la millor alçada, instal·leu un fanal de 80 watts al pal o a la paret.
Més detalls:
llum de carrer LED solar de moviment integrat






Preguntes freqüents:
Q1. Puc tenir una comanda de mostra per a la llum solar?
R: Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostra per provar i comprovar la qualitat. S'admeten mostres mixtes.
P2. Què passa amb el temps de lliurament?
R: La mostra necessita 2-5 dies, el temps de producció massiva necessita 1- 2 setmanes
P3. Teniu algun límit MOQ per a la comanda de llum solar?
R: MOQ baix, 1 unitat per a la comprovació de mostres està disponible
P4. Com s'envia la mercaderia i quant de temps triga a arribar?
R: Normalment enviem per DHL, UPS, FedEx o TNT. Normalment triguen 3-7 dies a arribar. L'enviament aeri i marítim també és opcional.
P5. Com procedir amb una comanda de llum solar?
R: En primer lloc, feu-nos saber els vostres requisits o sol·licitud.
En segon lloc, citem segons els vostres requisits o els nostres suggeriments.
En tercer lloc, el client confirma les mostres i col·loca el dipòsit per a la comanda formal.
En quart lloc, organitzem la producció.
Etiquetes populars: llum de carrer LED solar moviment integrat, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Enllumenat públic solar automàtic de 180 W per a calçadaveure més> -
Millor fabricant d'aparells d'il·luminació LED d'alta qua...veure més> -
Llum solar led amb alta taxa de conversióveure més> -
Fanal led de 50Wveure més> -
Fanal solar industrial IP67 a l'aire lliureveure més> -
Bombeta d'espelma RGBWveure més>









