Productes

Llum d'aparcament solar
1.Fàcil d'instal·lar.
2.Mode de detecció de moviment
3. Control remot

Il·luminar el vostre aparcament és senzill amb llums solars d'aparcament. Simplement instal·leu qualsevol dels nostres llums en un pal existent, encengueu-los i gaudiu de la magnífica il·luminació de la vostra plaça d'aparcament cada nit. No es requereix cap cablejat. Per obtenir un pressupost de la il·luminació solar empresarial, feu clic al botó següent.
Descripció del producte
1. Instal·leu fàcilment la llum d'inundació i el panell solar a qualsevol lloc en qüestió de minuts, sense necessitat de contractar un electricista.
2. La bateria de gran mida de 8000 mAh té el poder de mantenir-se més temps i funcionar durant anys i anys. Bateria d'ions de liti per al millor rendiment.
3. Certificat CE i ROHS. Construcció d'alumini i plàstic dur d'alta qualitat. IP65 impermeable exterior.
| Poder | 100W |
| Voltatge d'entrada | DC12/24V |
| Especificacions del panell solar | Silici monocristal·lí 100W |
| Classificació IP | IP65 |
| Classificació IK | IK10 |
| AAC | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garantia | 5 anys |
Més detalls de la imatge


Aplicació


PMF
1. Quins són els avantatges dels llums LED solars de carrer?
L'energia és renovable, gratuïta, neta i respectuosa amb el medi ambient. També és un recurs infinit que és accessible a tothom.2) instal·lació senzilla.
2.Com funcionen els fanals LED solars?
L'energia solar es transforma en energia elèctrica mitjançant fanals solars LED per proporcionar il·luminació. Normalment, els mòduls fotovoltaics, de vegades anomenats panells solars, s'instal·len a sobre dels fanals solars led. Aquests mòduls fotovoltaics de silici policristalí transformen l'energia solar en energia elèctrica que després s'emmagatzema en una bateria durant el dia.
Etiquetes populars: llum solar d'aparcament, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta






