Productes
Llum de treball LED recarregable portàtil de 30 W
1. Sense radiació, sense plom, mercuri i altres elements contaminants.
2. Substituïu la bombeta halògena tradicional de 200 W per LED de 30 W i estalvieu un 80% en la factura de la llum.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de treball led recarregable portàtil de 30 w a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques del producte:
1. El mànec d'esponja portàtil és antilliscant-, còmode de portar sense pressió.
2. El vidre temperat és durador i resistent a la caiguda. El vidre temperat és de 3 a 5 vegades més dur que el vidre normal.
Especificació
| Poder | 30W |
| Tensió | CA 85V~260V |
| Dimensió | 300 mm * 250 mm * 190 mm |
| Pes | 3 kg |
| Grau IP | IP 65 |
| Angle del feix | 120 graus |
| Temperatura de treball | -30 ~ 45 graus |
| Durada de la vida | 50000 hores |
Imatges de detall:


Aplicació

Etiquetes populars: Llum de treball led recarregable portàtil de 30 w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Llum de treball LED portàtil sense fil recarregableveure més> -
Construcció Torre de llumveure més> -
Llum de treball portàtil recarregable LED de 10 wveure més> -
Làmpada esportiva LED recarregable de 30 Wveure més> -
Llum de seguretat LEDveure més> -
Llums d'inundació recarregables de 50 wattsveure més>










