Productes
Llum d'inundació portàtil amb bateria
1. Amb interfície d'entrada que es pot carregar directament
2. Indicador LED per mostrar l'estat de càrrega: Càrrega: flaix led verd
3. Carregat per cable usb i panell solar
4. Interfície de càrrega d'entrada: 5V
5. Amb interfície de sortida USB que es pot utilitzar un banc d'energia per carregar altres dispositius en cas d'emergència
llum d'inundació portàtil amb bateria
Descripció del producte:
1. Amb interfície d'entrada que es pot carregar directament
2. Indicador LED per mostrar l'estat de càrrega: Càrrega: flaix led verd
3. Carregat per cable usb i panell solar
4. Interfície de càrrega d'entrada: 5V
5. Amb interfície de sortida USB que es pot utilitzar un banc d'energia per carregar altres dispositius en cas d'emergència
Especificació:
| NOM DEL PRODUCTE | llum d'inundació portàtil amb bateria |
| MATARIAL | ABS |
| ITME NO | BW-MF01 |
| PUTACIÓ | 50w |
| MIDA DEL LAMP | 17,2*6,2*22,2 cm |
| Xips LED | SMD2835 210PCS{{2}}30PCS Vermell+Blau |
| PILA | Bateria de polímer 1A 5V |
| COLOR | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| TEMPS DE CÀRREGA | 8-10H |
| HRES DE TREBALL | torxa 8-10 hores, projector 3-5 hores, llum de flaix 30 hores, dent blava 5-8 hores |
| GARANTIA | 3 anys |
Llum de treball LED solar, reflector portàtil recarregable USB






Els nostres serveis:
A.36 mesos de garantia.
B. Petita comanda benvinguda.
C. Acceptem OEM& servei ODM.
D. Termini de lliurament: 5-15 dies per a la producció en massa.
E.Confidencialitat d'acord"Contracte de secret comercial"
F.7/24 srvice per a vostè, tota la pregunta es resoldrà en 24 hores.
Preguntes freqüents
1. És l'amplificador Plug&del far; Jugar?
R: Sí, només cal connectar l'amplificador &; jugar.
2. Què és el temps de garantia?
A: Un any.
3. Com fer-ho si el llum d'inundació portàtil alimentat amb bateria es fa malament?
R: Ens mostres una foto, després que ho confirmem, demanarem al teu costat que talli la foto o enviï el vídeo, perquè puguem aplicar el reemplaçament al teu
propera comanda.
4. Ets fàbrica?
R: Sí, som fàbrica, podeu visitar-nos si cal.
5. Com és el termini de lliurament?
R: llum d'inundació portàtil alimentada per bateria La producció és ràpida. També depèn de l'amplificador d'estoc &; material. Normalment 2-3 dies per a mostres i 7-15 dies per a grans
ordre.
Etiquetes populars: llum d'inundació portàtil amb bateria, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











