Productes
Llum de treball LED solar portàtil
【SUPER BRILLANT i protecció del medi ambient】 Llum de treball led solar de 50 W de gran brillantor. Aquesta làmpada portàtil utilitza energia solar per carregar-se. Quan sortiu al carrer durant el dia, engegueu la llum, es carregarà automàticament i l'indicador de càrrega s'il·luminarà.
【Model d'il·luminació 4】 Alta brillantor, brillantor mitjana, brillantor baixa i flaix SOS. Podeu ajustar el mode a la llum segons les diferents ocasions.
【Impermeable i portàtil】 Classificació impermeable, assegureu-vos que la llum de treball recarregable funcioni bé en dies de pluja. (No deixeu que l'aigua entri al port USB).
【Banc d'energia】Aquest llum de treball no només es pot carregar, sinó que també es pot utilitzar com a banc d'energia. El cable USB equipat es pot connectar al telèfon i a altres dispositius per carregar.
【Amplia aplicació】 L'utilitzeu per acampar, fer senderisme, pescar, barbacoa, reparar cotxes, camions, botigues, llocs de treball, exploració i més activitats a l'aire lliure.
llum de treball led solar portàtil
Descripció del producte:
【SUPER BRILLANT i protecció del medi ambient】 Llum de treball led solar de 50 W de gran brillantor. Aquesta làmpada portàtil utilitza energia solar per carregar-se. Quan sortiu al carrer durant el dia, engegueu la llum, es carregarà automàticament i l'indicador de càrrega s'il·luminarà.
【Model d'il·luminació 4】 Alta brillantor, brillantor mitjana, brillantor baixa i flaix SOS. Podeu ajustar el mode a la llum segons les diferents ocasions.
【Impermeable i portàtil】 Classificació impermeable, assegureu-vos que la llum de treball recarregable funcioni bé en dies de pluja. (No' no deixeu anar l'aigua al port USB.)
【Banc d'energia】Aquest llum de treball no només es pot carregar, sinó que també es pot utilitzar com a banc d'energia. El cable USB equipat es pot connectar al telèfon i a altres dispositius per carregar.
【Amplia aplicació】 L'utilitzeu per acampar, fer senderisme, pescar, barbacoa, reparar cotxes, camions, botigues, llocs de treball, exploració i més activitats a l'aire lliure.
Especificació:
| NOM DEL PRODUCTE | SolarFloodLight multifunció |
| MATARIAL | ABS |
| ITME NO | BW-MF01 |
| PUTACIÓ | 50w |
| MIDA DEL LAMP | 17,2*6,2*22,2 cm |
| Xips LED | SMD2835 210PCS{{2}}30PCS Vermell+Blau |
| PILA | Bateria de polímer de 6V |
| COLOR | 6000-6500K |
| IP | IP65 |
| TEMPS DE CÀRREGA | 8-10H |
| HRES DE TREBALL | torxa 8-10 hores, projector 3-5 hores, llum de flaix 30 hores, dent blava 5-8 hores |
| GARANTIA | 3 anys |






Etiquetes populars: llum de treball led solar portàtil, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












