Productes
0.2W 2835 Smd Led Xip
Interval de potència: {{0}}.2W, 0.5W, 1W, 1.5W, 2W Dissipació d'energia disponible.
Tensió directa: 3V, 6V, 9V, 18V, 36V.
Corrent directe: 30mA, 60mA, 100mA, 150mA, 350mA.
Índex de reproducció del color: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Alta eficàcia de la llum: 220LM/W disponible.
0Xip led smd de 2W 2835

Especificacions:
Característica:
1. Baix consum d'energia
2. Llarga vida útil-fiabilitat de qualitat sòlida
3. Disponible en cinta i bobina
4. Compatibilitat amb RoHS
5. Apte per a tots els mètodes de muntatge SMT
6. Ampli angle de visió
7. 99,9 per cent de filferro d'or pur
| Tipus | 2835 SMD LED 0,2W |
| nom del producte | 2835 SMD LED 0.2W color blanc 3V |
| Material de xip | InGaN |
| Emissió de color | Vermell, groc, blau, verd, blanc, rosa, UV, taronja, RGB |
| Tensió (V): | 2.8 - 3.4 V 6V 9V 18V |
| Poder | 0,2 watts |
| Dissipació de potència | 0.1 |
| Angle de visió (graus) | 120 graus |
| Corrent directe (mA) | 30-150 mA |
| Corrent invers (uA) | 10 uA |
| Garantia | 2 anys |
| Embalatge | 4000 unitats/rotlle |
| Aplicació | Tira LED, mòdul LED, tub LED, panell LED, LED |
Més imatges:










Els nostres serveis i força
Portem 12 anys en aquest camp, tenim un control de qualitat professional amb una llarga experiència a la nostra empresa.
Podem fer el producte acabat a un preu molt barat.
El nostre paquet pot ser flexible, podem posar l'adhesiu i el logotip del client al paquet.
Tenim una gran quantitat en estoc, podem organitzar el lliurament en poc temps després del pagament.
Etiquetes populars: 0.2w 2835 smd led xip, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta








