Productes
Tira de 250 leds per metre
●High CRI:RA> 80/90
●80-1201m/W
●Angle del feix 180

Característiques:
1. Les bombetes LED proporcionen una llum més brillant i colorida amb un consum d'energia molt menor que les bombetes convencionals. Això implica que reduireu l'impacte del carboni a més d'estalviar diners en els vostres costos d'energia.
2. En comparació amb les bombetes incandescents convencionals, les llums LED duren més i s'han de substituir amb menys freqüència. La il·luminació LED també és més resistent a cops i vibracions que la il·luminació convencional, cosa que la fa perfecta per utilitzar-la en llocs on els accessoris d'il·luminació tradicionals corren el risc de trencar-se.
Especificació
| Voltatge d'entrada | DC12-48V |
| Poder | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/w |
| Llargada | 5 m / rotllo (personalitzable) |
| nivell IP | IP20/IP65 |
| Color clar | Blanc càlid/blanc/blanc fred/rgb |
| Garantia | 5 anys |
Més imatges



Etiquetes populars: 250 led per tira de metre, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










