Productes
Bombetes LED de xip de 6500k RGB
Bombetes LED de xip de 6500k RGB

Dinàmica forta
La imatge de neó es compon d'un tub de llum constant i un tub d'escaneig dinàmic que emet llum. Es pot configurar en l'escaneig de set colors: escaneig de salt, escaneig degradat i barreja de colors i canvi de color. El tub d'escaneig està controlat per un escàner equipat amb programació de xips de microordinador. El tub d'escaneig s'il·lumina o s'apaga segons el programa programat per formar un parell d'imatges que flueixen, que són com un arc de Sant Martí al cel, com la Via Làctia a la terra, i més aviat com un món oníric. És fascinant i inoblidable. Per tant, la llum de neó és una mena de forma publicitària amb menys inversió, efecte fort, economia i practicitat.

Detalls ràpids:
| Tensió d'entrada (V): | 50-54V |
| Garantia (Any): | 5-Any |
| Tipus: | Xip LED SMD 2835 |
| Servei de solucions d'il·luminació: | Disseny d'il·luminació i circuits |
| Eficàcia lluminosa (lm/w): | 15-20lm/ 30-35 lm /130-140LM |
| Vida útil (hores): | 50000 |
| Temps de treball (hores): | 20000 |
| Material del xip: | INGAN |
| Color d'emissió: | RGB |
| Potència: | 1w |
| Angle de visió (graus): | 120 graus |
| Índex de reproducció del color (Ra): | 80 |
| Bossa d'embalatge: | 220 * 240 nm |
| Aplicació: | Estudi de noces, decoració de la llar |
| Tipus de paquet: | Paquet de muntatge en superfície |
| Corrent directe: | 20MA |
| Mida: | 2,8*3,5*0,65 mm |
| Embalatge: | 4000 unitats/rotlle |
Etiquetes populars: Bombetes de xip led rgb de 6500k, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta


