Productes
Tira d'il·luminació ambiental
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de tires d'il·luminació ambiental a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
1. La tira d'il·luminació ambiental és capaç de crear un ambient agradable i acollidor en qualsevol espai, contribuint així a una millora general de l'estat d'ànim.
2. Utilitzeu la llum suau que produeix la tira d'il·luminació ambiental per proporcionar un ambient agradable i propici per a la relaxació.
3. Tens la possibilitat de personalitzar la il·luminació per adaptar-la a qualsevol ocasió o estat d'ànim gràcies a la facilitat amb què pots modificar la brillantor i les seleccions de color.
Especificació:
| Poder | 10W per metre |
| Classificació IP | Impermeable IP40 o IP65 |
| Tensió d'entrada | 85-265V o 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Eficàcia lluminosa | 110-1201m/W |
| Temperatura de treball | -20C" 50C |
| Mida | 5000 * 5 mm, amplada 5 mm |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, vermell, blau, verd, groc |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar i Samsung |
| Material | PVC + LED |
| Garantia | 5 anys |
| Control | Comandament a distància |
Imatges detallades:




Ús:



Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: tira d'il·luminació ambiental, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












