Productes
Llum de pista LED de 220 V
• Fàcil d'instal·lar i substituir
• Es pot ajustar en múltiples angles
• Llarga vida útil sense substitucions freqüents
• Nou disseny de pista ajustable, ús d'una font de llum{0}}d'alta qualitat
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de pista led de 220v a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característica
- Material: focus LED d'alumini go light.
- Color: focus interior blanc.
- Consell càlid: Benvolgut comprador, a causa de l'efecte d'il·luminació, la brillantor del monitor, la mesura manual, etc., podria haver-hi algunes diferències lleus en el color i la mida entre la foto i la il·luminació del sostre de l'article real.
- Mida: uns focus de 15x9x9cm a l'interior.
- per a qualsevol tipus d'entorn interior, incloses botigues de roba, sales d'exposicions, hotels o centres comercials.
- Construït amb material d'alumini, aquest llum de carril LED és un carril durador i robust.
Capçal ajustable de - 90 graus i 360 graus, que el converteixen en llum d'aparador d'il·luminació d'accent.
Especificacions
| Potència nominal: | 30W |
| Tensió nominal: | 85-265 V AC |
| Color: | 4000K |
| CRI | 92 |
| Material: | Alumini +P MMA |
| Lluminositat-Lm: | 3900lm |
| Angle del feix (º): | 45º |
| Eficiència lluminosa (Lm/W): | 130Lm/W |
Més imatges





Aplicacions:



Preguntes freqüents
Q1. Què passa amb el temps de lliurament?
R: La mostra necessita 3-5 dies, el temps de producció massiva necessita 1-2 setmanes per a la quantitat de comanda.
Q2.Està bé imprimir el meu logotip al producte de llum LED?
A: Sí. Informeu-nos formalment abans de la nostra producció i confirmeu primer el disseny
basat en la nostra mostra.
Etiquetes populars: Llum de pista led de 220v, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta









