Productes
Il·luminació LED ajustable de 30 W ajustable CCT
* Disseny anti-enlluernament, UGR<19
*CCT ajustable: 2700k -5700k es pot ajustar per la part inferior
*Citizen, Brigelux, Luminus Cree per triar. El nostre producte estàndard utilitza Citizen COB

Característiques:
* Disseny anti-enlluernament, UGR<19
*CCT ajustable: 2700k -5700k es pot ajustar per la part inferior
*Citizen, Brigelux, Luminus Cree per triar. El nostre producte estàndard utilitza Citizen COB
*El controlador integrat o extern sense parpelleig garanteix un efecte de llum perfecte,
Especificacions
| Kelvin | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80+,92+,97+ |
| Angle del feix | 15 graus, 24 graus, 38 graus / 60 graus |
| Ajustable | Rotació contínua de 350 graus i pivot de 90 graus |
| Potència | 20W,25W,30W |
| Voltatge d'entrada | AC200-240V/ AC90-130V |
| Conductor | PF>0.9 sense parpelleig |
| Ubicacions dels conductors | 1: Bulit al cos, controlador LED rodó |
| 2: a la caixa d'alimentació, |
Més imatges





Aplicacions:


Preguntes freqüents:
1.Com procedir amb una comanda per canviar el color dels focus de pista de cob?
Resposta: en primer lloc, feu-nos saber els vostres requisits o sol·licitud.
En segon lloc, cotitzem segons els vostres requisits o els nostres suggeriments.
En tercer lloc, el client confirma el dipòsit de mostres i llocs per a la comanda formal.
En quart lloc, organitzem la producció.
Finalment, us oferim el número de seguiment i el CI per a l'enviament.
2, quin és el vostre MOQ? Amb quina rapidesa pots lliurar?
Resposta: no tenim MOQ, hi ha 1 mostra disponible, 1-3 dies per a la mostra, 7-15 dies per a la comanda a granel
3, Com podria pagar?
Resposta: Acceptem PayPal per a la comanda de mostra i TT per a la comanda normal.
Etiquetes populars: cct ajustable ajustable 30w led il·luminació de pista, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












