Productes
Botiga de moda Rail Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de ferrocarril de botiga de moda a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
- The Boutique of Fashion Per tal de millorar l'aspecte general de la vostra botiga, Rail Light ofereix un disseny elegant i contemporani.
- Aquesta làmpada de ferrocarril us ofereix la possibilitat de crear l'ambient ideal per mostrar la vostra roba i accessoris, proporcionant-vos una varietat de paràmetres d'il·luminació que es poden personalitzar.
- El Fashion Shop Rail Light és durador i-de llarga durada a causa dels materials d'alta-qualitat que es van utilitzar en la seva construcció, la qual cosa la converteix en una inversió que val la pena fer per a la vostra empresa.
especificació:
| Poder | 10W 12W 15W 20W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Habitatge | Disponible en blanc o negre |
| Xip LED | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Vida útil | 5000 |
| Eficiència lluminosa | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Regulable | Sí |
| Aplicació | Residència/oficina/Museu/Galeria/Botiga/Sala d'exposició |
| Garantia | 5 anys |
Imatges detallades:



ús:


Sobre nosaltres:


embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: Llum de ferrocarril de botiga de moda, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












