Productes
Llum de pista LED per a botiga de sabates
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llums led per a botigues de sabates a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
1. Les nostres làmpades LED d'alta-qualitat il·luminaran la pantalla de les sabates i us permetran mostrar els vostres articles amb la llum més favorable que sigui possible.
2. Utilitzant les nostres làmpades LED, que són efectives pel que fa al consum energètic, podeu fer que la vostra botiga de sabates sembli més contemporània i viva.
3. L'alta lluminositat i la reproducció cromàtica de les nostres làmpades de carril LED us permetran augmentar el nombre de clients interessats a adquirir el vostre producte i millorar-ne l'atractiu visual.
especificació:
| Poder | 10W 12W 15W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Habitatge | Disponible en blanc o negre |
| Xip LED | 10W 12W 15W 20W LED COB |
| Vida útil | 5000 |
| Eficiència lluminosa | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Regulable | Sí |
| Aplicació | Residència/oficina/Museu/Galeria/Botiga/Sala d'exposició |
| Garantia | 5 anys |
Imatges detallades:



ús:


Il·lumineu la vostra pantalla de sabates amb els nostres-llums LED d'última generació, que cridaran l'atenció sobre les característiques distintives de cada parell de sabates i assegureu-vos d'atreure clients.
Sobre nosaltres:


Transformeu l'atmosfera de la vostra sala d'estar amb la nostra NOU Llum de pista interior dissenyada, que té un estil elegant i contemporani.
embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: llum de pista led per a botiga de sabates, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












