Productes
Llums de via LED Llums de bany penjants
1.-Cos del llum de fosa a pressió gruixuda per a una bona dissipació de la calor.
2. Font de llum profunda, absorbeix la llum dispersa, efecte de llum suau anti{1}} enlluernament.
-
Presentació del producte

- Característiques:
1.-Cos del llum de fosa a pressió gruixuda per a una bona dissipació de la calor.
2. Font de llum profunda, absorbeix la llum dispersa, efecte de llum suau anti{1}} enlluernament.
- Especificació:
| Poder | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Habitatge | Disponible en blanc o negre |
| Vida útil | 5000 |
| Eficiència lluminosa | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Regulable | Sí |
| Aplicació | Residència/oficina/Museu/Galeria/Botiga/Sala d'exposició |
| Garantia | 5 anys |
-
Imatges detallades:



- Ús:

- Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

PMF
P1: Puc demanar mostres de llums LED?
Resposta: Sí. Donem la benvinguda a demanar mostres per provar i inspeccionar la qualitat. S'admeten mostres mixtes.
P2: No tinc una graella de sostre, puc utilitzar el vostre producte?
Resposta: Sí, oferim solucions d'instal·lació per a tots els tipus de sostre i podem oferir
Requisits únics del projecte.
P3: Quina és la vida útil típica de la llum de pista LED?
Answer: The rated working time of our LED track lightl is>50000 hores.
Pregunta 4: Com gestionar el mal funcionament?
Resposta: els nostres accessoris d'il·luminació es produeixen sota un estricte sistema de control de qualitat i s'embalen en conseqüència
Fet a partir de prova de caiguda i prova de vibració. Durant el període de garantia, enviarem nous llums amb un petit nombre de noves comandes. pel que fa a
Repararem i tornarem a enviar-vos productes a granel defectuosos, o podrem discutir solucions basades en la situació real.
P5. Ets fabricant?
Sí, la nostra fàbrica es troba a Shenzhen, província de Guangdong. Benvingut a visitar i comprovar.
OEM/ODM està disponible.
Etiquetes populars: llums de pista led penjant llums de bany, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta















