Productes
Llum de punt LED de 1000w
● Excel·lent conductivitat tèrmica.
● La transmitància és de fins al 92 per cent.
● La superfície del radiador està tractada amb oxidació anòdica.

Característiques:
● Excel·lent conductivitat tèrmica.
● La transmitància és de fins al 92 per cent.
● La superfície del radiador està tractada amb oxidació anòdica.
● Instal·lació senzilla, fàcil d'eliminar, àmplia gamma d'aplicacions.
● Disipador de calor eficient: ús de tecnologia de forja en fred de fosa a pressió, gran àrea de refrigeració, bon efecte de refrigeració.
● Carcassa amb fosa d'alumini d'alta pressió, estructura sòlida i estable, forta resistència a l'impacte, fort xoc de fosa, tractament de pintura superficial de closca, antioxidació, polvorització de sal, anticorrosió, antioxidant.
● Utilitzeu una font de llum LED d'alta lluminositat, amb una eficiència lluminosa més alta, pot obtenir uns 150lm/w, després de la prova, menys fallada de llum, estalvi d'energia i millor efecte d'il·luminació, alta estabilitat, vida útil més llarga.
Especificació:
| Tensió d'entrada (V, rms) | AC100-277V |
| Interval de temperatura de funcionament | -40~40 graus |
| Interval de temperatura de conservació | -40~90 graus |
| Àrea d'instal·lació | Exterior (taulell, residencial, comercial, etc.) |
| Lúmens per watt (eficàcia) | 150 Lm/W |
| Color clar (CCT) | 5500 K |
| Angle del feix | 90 graus (graus) |
| Valoració de la vida | 50000 H |
| Dimensió del producte | 438*396*60 mm |
Descripció:
En comparació amb les làmpades d'halogenur metàl·lic, elFoc LED de 1000 Wofereix un major estalvi d'energia perquè està construït amb LED d'alta potència i un controlador aïllat. En diversos entorns, com ara hostaleria, espais públics, edificis d'oficines, centres comercials, complexos d'apartaments i escoles, els nostres llums LED d'inundació s'utilitzen sovint per destacar façanes, paisatges, aparcaments i pantalles.
Imatge de detall:







Instal·lació
● Trieu el lloc on voleu instal·lar el reflector B. Marqueu la ubicació dels forats de muntatge amb el suport del reflector.
● Perforeu els forats de muntatge i fixeu el reflector al seu lloc. Connecteu el cable de xarxa del projector a una caixa de connexió amb classificació IP.
● El terminal de terra "E" amb el cable de terra verd/groc.
● El cable actiu marró s'ha de connectar al terminal 'L' actiu.
● El terminal neutre 'N e' hauria de rebre el cable neutre blau.
● Enceneu l'electricitat per assegurar-vos que el projector està encès.
Garantia
A partir dels materials d'alta qualitat, el disseny del dissipador de calor de l'aleta d'alumini i el controlador utilitzat, la garantia d'un mòdul de projector LED és de fins a cinc anys.
La seva longevitat supera les 100,000 hores.
Alternatives adequades
Més watts són 500, 1500 i 2000.
Angles de feix addicionals: 30 graus i 60 graus
Etiquetes populars: Llum de punt led de 1000w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











