Productes
Llum d'estadi LED de 1000 W per il·luminació de futbol
● Original Philips SMD3030 que fins a 150Lm/W.
● Suport giratori en forma d'U, el forat del cargol pot ajustar l'angle del feix de 30 graus, 60 graus, 90 graus.
● Adopta aletes de refrigeració de gran àrea d'irradiació, excel·lent rendiment de dissipació de calor. Les aletes són lleugeres i fiables, molt convenients per a l'enviament, la instal·lació i el manteniment

Característiques:
● Original Philips SMD3030 que fins a 150Lm/W.
● Suport giratori en forma d'U, el forat del cargol pot ajustar l'angle del feix de 30 graus, 60 graus, 90 graus.
● Adopta aletes de refrigeració de gran àrea d'irradiació, excel·lent rendiment de dissipació de calor. Les aletes són lleugeres i fiables, molt convenients per a l'enviament, la instal·lació i el manteniment
● IP66 impermeable, a prova de pols, a prova d'explosions i anticorrosió
● Paquet petit i més lleuger, menor cost de transport, més competitiu al mercat
● Els llums d'inundació de 1000 W tenen una potència extraordinàriament alta per il·luminar un estadi de futbol estàndard, pals alts, camps esportius, plaça, camp de futbol o fins i tot llocs de construcció.
Especificació:
| Article No. | BW-SD4 |
| Voltatge d'entrada | AC85-265V, 400 V |
| Potència | 1000W |
| Flux lluminós | 150,000 lumen |
| Eficiència lluminosa | 150 LM/W |
| Font de llum / QTY LED | Philips SMD 3030/360 unitats |
| Dimensió |
754 mm * 700 mm * 209 mm |
| Pes (NW / GW) | 29 KG / 27 KG |
| Mida CTN | 700*754*209mm 1PC/CTN |
| Equivalent | Equivalent a 200 W HPS |
| CCT | 2700K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Angle del feix | 30 graus / 60 graus / 90 graus |
| Factor de potència | >0.95 |
| Opcions de sensor regulable | No regulable / 0-10V Regulable/DALI |
| Classificació IP | IP66 |
| CRI | >70 |
| Temps de treball / Humitat | -45 a més 50 ºC / @Ta=25 ºC |
| Garantia | 5 anys de garantia |
| Vida útil nominal | 50,000 hores més |
| Certificat | Certificat CE RoHS |
Descripció:
Llums LED de BENWEI Els llums d'halur metàl·lic i HPS de 400 W a 5000 W s'han de substituir perLlum d'estadi LED de 1000 W per il·luminació de futbol. àmpliament utilitzat en estadis, camps de futbol, pistes de bàsquet, camps de golf, pistes de tennis, pistes de bàdminton, estructures de gran alçada, torres de llum, il·luminació de pal alt i altres llocs.
També es pot utilitzar en grans espais públics, aeroports, empreses, instal·lacions agrícoles, parcs d'atraccions, aparcaments, ports, estructures industrials i altres entorns d'il·luminació específics.
Imatge de detall:




Resum del producte:
Llum d'estadi de futbol LED d'alta potència de 1000 W equivalent a llums d'halur metàl·lic de 2000 W i llums d'estadi HPS, ofereixen una simulació d'il·luminació de camp de futbol a l'aire lliure.

Atenció
1. No instal·leu el llum en un lloc no estable.
2. Instal·lat per electricista qualificat.
3. Apagueu la caixa de commutació i contacteu amb un electricista certificat si el llum funciona de manera anormal


Etiquetes populars: Llum led d'estadi de 1000 w per il·luminació de futbol, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











