Productes

Foc de 10 W 2700 K regulable
● Perfecte per a llums de pista, llum empotrada, il·luminació exterior i il·luminació de pantalla.
● El seu color de llum blanc càlid i la baixa generació de calor permeten que aquesta làmpada LED canviï a l'instant l'estat d'ànim de qualsevol entorn.
● Funcionant a 120 volts i només 10 watts, aquesta llum eficient energèticament utilitza un 80 per cent menys d'energia que el seu equivalent incandescent de 60-watts.

Característica:
● Perfecte per a llums de pista, llum empotrada, il·luminació exterior i il·luminació de pantalla.
● El seu color de llum blanc càlid i la baixa generació de calor permeten que aquesta làmpada LED canviï a l'instant l'estat d'ànim de qualsevol entorn.
● Funcionant a 120 volts i només 10 watts, aquesta llum eficient energèticament utilitza un 80 per cent menys d'energia que el seu equivalent incandescent de 60-watts.
Especificació:
| nom del producte | Foc de 10 W 2700 K regulable |
| Potència | 10W |
| Equivalent incandescent | 60W |
| Lúmens inicials | 600 |
| CCT | 2700K |
| Regulable | Sí |
|
CRI |
82 |
| Voltatge | 120 V |
| Base del bulb | E26 |
| Forma del bulb | Par30 |
| Color | Blanc càlid |
| Esperança de vida | 25,000 hores |
Descripció:







PMF
P: Podeu fer negocis amb OEM/ODM? Puc posar el meu logotip als productes?
R: L'equip d'R+D amb 10 anys d'experiència podria aconseguir la vostra idea i ens agradaria ajudar els clients a crear grans marques.
P: Quin és el millor preu per a la meva comanda?
R: El preu es basa en la quantitat de la vostra comanda, poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir el millor preu.
P: Puc comprar mostres per comprovar la qualitat?
R: les mostres són benvingudes i se us poden lliurar en 7 dies un cop confirmades.
P: Quina és la garantia?
R: Tots els nostres productes tenen 5 anys de garantia.
Etiquetes populars: Foc de 10w 2700k regulable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

