Productes

Llum LED PAR30 regulable de 11 W
● El LED ofereix una brillantor superior, un estalvi d'energia valuós, un rendiment de llarga durada i una percepció real del color.
● Aquesta llum LED PAR30 regulable de 11 W és ideal per a la il·luminació de tasques. Una llum encantadora garanteix ambients d'il·luminació hospitalaris.
● La tecnologia LED MCOB incorporada ofereix una uniformitat de la llum excepcional, eficiència energètica i una dissipació de calor òptima que garanteix una durabilitat i un rendiment constant de la bombeta.

Característica:
● El LED ofereix una brillantor superior, un estalvi d'energia valuós, un rendiment de llarga durada i una percepció real del color.
● Aquesta llum LED PAR30 regulable de 11 W és ideal per a la il·luminació de tasques. Una llum encantadora garanteix ambients d'il·luminació hospitalaris.
● La tecnologia LED MCOB incorporada ofereix una uniformitat de la llum excepcional, eficiència energètica i una dissipació de calor òptima que garanteix una durabilitat i un rendiment constant de la bombeta.
● Aquesta bombeta LED substitueix les bombetes incandescents convencionals de 75 watts.
Especificació:
| nom del producte | Llum LED PAR30 regulable de 11 W |
| Potència | 11W |
| Llums | 800 lm |
| Base | E26 |
| Voltatge d'entrada | 120V |
| Temp. de color | 2700K/3000K/5000K |
| CRI | Ra>90 |
| Angle del feix | 40 graus |
| Substitució | 75W |
| Tipus | Regulable |
| Garantia | 3 anys |
Descripció:







PMF
1. Com podem garantir la qualitat?
Sempre una mostra de preproducció abans de la producció en massa;
Sempre la inspecció final abans de l'enviament;
2. Què ens pots comprar?
Il·luminació LED PAR, llum de pista LED, llum de sostre LED, llum LED avall, llum de carrer LED
3. Per què hauríeu de comprar a nosaltres no a altres proveïdors?
Som un fabricant professional de llum LED i tenim el nostre propi departament d'R + D per obrir el nou camp de LED. I tenen tipus de certificats i patents de les nostres llums, han exportat a 67 països.
4. Quins serveis podem oferir?
Ajudeu els clients a triar els seus llums preferits.
Perfecte sistema postvenda.
Enviament i lliurament el més aviat possible
Etiquetes populars: Llum led par30 regulable de 11w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

