Productes
Llum esportiva LED de 1500 watts
● Xips SMD 3030 d'alta qualitat, fins a 150lm/watt
● Impermeable IP66, protecció contra sobretensions 4KV/10KV
● Manteniment extremadament baix (aspecte de seguretat i cost)

Característiques:
● Xips SMD 3030 d'alta qualitat, fins a 150lm/watt
● Impermeable IP66, protecció contra sobretensions 4KV/10KV
● Manteniment extremadament baix (aspecte de seguretat i cost)
● Estructura duradora i rendiment estable
● En comparació amb les làmpades d'halogenurs metàl·lics tradicionals, es pot estalviar un 60% -70 per cent d'energia.
● Sense flaix, sense RF, sense radiació ultraviolada
● Dissipador de calor vertical d'alumini, benefici de la dissipació de calor
Especificació:
| Tensió d'entrada (V, rms) | AC100-277V |
| Interval de temperatura de funcionament | -40~40 graus |
| Interval de temperatura de conservació | -40~90 graus |
| Àrea d'instal·lació | Exterior (taulell, residencial, comercial, etc.) |
| Lúmens per watt (eficàcia) | 150 Lm/W |
| Color clar (CCT) | 5000 K |
| Angle del feix | 90 graus (graus) |
| Valoració de la vida | 50000 H |
| Dimensió del producte | 438*396*60 mm |
Descripció:
ElLlum esportiu led de 1500 wattsés una prova de la incorporació de la civilització a la vida quotidiana així com del creixement tecnològic. Aquestes llums es poden muntar a parets, pals i altres edificis. Aquestes llums també poden generar uns 39.000 fluxos de lumen mentre utilitzen només 150 watts de potència.
Imatge de detall:







CONEIXEMENT DE LA INDÚSTRIA
Per què els llums d'inundació LED de l'estadi són més cars que els llums d'inundació tradicionals?
Estalvia energia per reduir costos.
Els estàndards ambientals es compleixen amb les característiques anti-enlluernament i les llums i accessoris de la il·luminació exterior de l'estadi led de 240 watts.
Alta resistència, resistència a la corrosió i accessoris elèctrics per a llums LED d'estadi que satisfan les necessitats de resistència a la calor
Costos més baixos Amb els projectors LED de l'estadi, construir un camp esportiu més respectuós amb el medi ambient és ara molt més factible.
Podeu reduir dràsticament el vostre ús d'energia amb un estalvi d'energia de fins a un 75 per cent.
Reduïu encara més els costos amb els llums esportius LED gràcies a la seva vida útil 2-3 vegades més llarga, als requisits de manteniment més baixos i als descomptes.
Augment de la satisfacció dels fans Amb la il·luminació LED de l'estadi, ara és factible crear una experiència d'estadi distintiva. Proporcioneu una experiència professional, duradora i divertida per a tots els fans.
Seguretat i seguretat La visibilitat millora quan augmenta la producció de llum i la qualitat. Tant per als jugadors com per als convidats, això millora la seguretat.
Amb els llums esportius LED, els atletes podran evitar possibles contratemps, ja que podran veure el camp o la pista amb més claredat.
De la mateixa manera, les zones ben il·luminades de l'estadi o de l'aparcament poden fer que espectadors i visitants se sentin més segurs.
Etiquetes populars: Llum esportiva led de 1500 watts, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











