Productes

Tub fluorescent LED de 330 graus
1. 330 graus, angle de feix gran. Molt millor que el tub LED de cos de vidre.
2.No necessita dissipador de calor d'alumini, molt més ambiental, es pot reciclar fàcilment
3. Millor transmissió de la llum, emissió de llum molt més suau Millor força, millor resistència
4.Anti-envelliment i sense decoloració
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques:
1. 330 graus, angle de feix gran. Molt millor que el tub LED de cos de vidre.
2.No necessita dissipador de calor d'alumini, molt més ambiental, es pot reciclar fàcilment
3. Millor transmissió de la llum, emissió de llum molt més suau Millor força, millor resistència
4.Anti-envelliment i sense decoloració
Especificació del producte:
| nom del producte | Tub de llum LED de 4 peus de 18 W |
| Tipus de xip LED | SMD2835 |
| Marca LED | SAMSUNG / EPISTAR/ SAN'AN |
| Quantitat de LED | 208 unitats |
| Lumen | 3300lm |
| Voltatge | AC90-277V |
| Poder | 22W |
| Color d'emissió | 2700K, 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Material | dissipador de calor d'alumini més coberta de PC |
| paquet | 120*19*12cm 12KG/CN |
Més imatge


Aplicacions:

Preguntes freqüents:
| P: Quin és el millor preu per a la meva comanda? |
| R: El preu es basa en la quantitat de la vostra comanda, poseu-vos en contacte amb nosaltres per obtenir el millor preu. |
| P: Puc obtenir una mostra per comprovar la qualitat? |
| R: les mostres són benvingudes i se us poden lliurar en 7 dies un cop confirmades. |
| P: Teniu una altra llum led similar per triar? |
| R: Sí, poseu-vos en contacte amb nosaltres, us enviarem més informació. |
Etiquetes populars: Tub fluorescent led de 330 graus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Llum LED T8 d'angle de feix de 330 graus
Següent:
Muntatge de llistó Led de 5 peus
Enviar la consulta







