Productes
Xip de tira LED SMD 3V 2835
Xip de tira LED SMD 3V 2835

Característiques del producte:
Adopte un xip i un marc de bona qualitat, una bona estabilitat antiestàtica Atenuació ultra baixa
Alta brillantor, baixa atenuació alta reproducció de color
Mínim 70,80,90 95 opcions CRI
Soldadura forta i bona estabilitat llum no mort
Sèrie de producte i logotip de l'empresa al davant
Certificació CE ROHS LM80

Introducció a l'aplicació:
La làmpada de neó és una mena de tub de descàrrega brillant de càtode fred. El seu espectre de radiació té una forta capacitat per penetrar l'atmosfera. És colorit i colorit. La seva eficiència lluminosa és òbviament millor que la de les làmpades incandescents normals. La seva estructura de línia té una rica expressivitat. Es pot processar i doblegar en qualsevol forma geomètrica per complir els requisits de disseny. Mitjançant el control electrònic del programa, els patrons i paraules amb colors canviants són benvinguts per la gent.
Detalls ràpids:
| Tensió d'entrada (V): | 3V |
| Garantia (Any): | 2-Any |
| Tipus: | Xip LED SMD 2835 |
| Servei de solucions d'il·luminació: | Disseny d'il·luminació i circuits |
| Eficàcia lluminosa (lm/w): | 150 lm/w |
| Vida útil (hores): | 50000 |
| Temps de treball (hores): | 20000 |
| Material del xip: | INGAN |
| Color d'emissió: | 2700-6500K |
| Potència: | 0.5W |
| Angle de visió (graus): | 120 graus |
| Índex de reproducció del color (Ra): | 80 |
| Bossa d'embalatge: | 220 * 240 nm |
| Aplicació: | TIRA LED |
| Tipus de paquet: | Paquet de muntatge en superfície |
| Corrent directe: | 150MA |
| Mida: | 2,8*3,5*0,65 mm |
| Embalatge: | 4000 unitats/rotlle |
Etiquetes populars: Xip de tira led 3v 2835 smd, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta


