Productes
Llum esportiu de l'estadi LED de 960 W
● Llum esportiu LED d'alta potència de 960 W, modular giratori, ideal per adaptar els llums esportius tradicionals de l'estadi de 2000 W.
● El disseny modular compacte aconsegueix un muntatge ràpid i una instal·lació flexible.
● La llum esportiva d'alta potència també permet apuntar el modular individual en un angle de més /{0}} grau cap al seu eix horitzontal, fàcil d'ajustar l'angle de llum i crear la diversitat de l'entorn d'il·luminació.

Característiques:
● Llum esportiu LED d'alta potència de 960 W, modular giratori, ideal per adaptar els llums esportius tradicionals de l'estadi de 2000 W.
● El disseny modular compacte aconsegueix un muntatge ràpid i una instal·lació flexible.
● La llum esportiva d'alta potència també permet apuntar el modular individual en un angle de més /{0}} grau cap al seu eix horitzontal, fàcil d'ajustar l'angle de llum i crear la diversitat de l'entorn d'il·luminació.
Especificació:
| nom del producte | Llum esportiu de l'estadi LED de 960 W |
| Tipus de Producte | Llum esportiu LED Sadium |
| Poder | 960W |
| Voltatge d'entrada | 100-277V CA 50/60Hz |
| CRI | >70RA (Ra80 opcional) |
| KELVIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Angle del feix | 8 graus / 20 graus / 40 graus / 60 graus / 90 graus / 120 graus / 140 * 100 graus / P50 |
| Factor de potència | >0.95 |
| Esperança de vida | >50,000 hores |
| Garantia | 5 anys |
| Certificat | CE ROHS |







Beneficis
● Alta eficiència de la lluminària fins a 160lm/w.
● Escala transportadora per facilitar l'orientació.
● Permet apuntar el modular individual amb un angle de més /{0}} grau respecte al seu eix horitzontal.
● Carcassa d'alumini de grau marí.
● Complet amb escala transportadora per a una orientació precisa del reflector. Escala graduada a banda i banda.
● Disseny d'aleta plegable d'alumini molt lleuger.
Etiquetes populars: Llum esportiu led de 960w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta









