Productes
Bombeta LED de reserva de bateria
● Bombeta LED de bateria recarregable, la bombeta podria emmagatzemar energia
● Generació de calor molt baixa, a més d'estalvi d'energia lumínica, estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient
● Apte per a hotel, menjador, habitació d'hostes, oficina, sala d'exposicions, botiga, passadís, anar d'acampada, senderisme, oficina, llar i zona industrial.
Característica
● Bombeta LED de bateria recarregable, la bombeta podria emmagatzemar energia
● Generació de calor molt baixa, a més d'estalvi d'energia lumínica, estalvi d'energia i respectuós amb el medi ambient
● Apte per a hotel, menjador, habitació d'hostes, oficina, sala d'exposicions, botiga, passadís, anar d'acampada, senderisme, oficina, llar i zona industrial.
Especificació
| Tipus de base: | E27 |
| Mida: | 7*14 cm/2,7*5,5 polzades |
| Color clar: | blanc fred, 6500K |
| Entrada: | AC 85-265V |
| Potència: | 9W/12W |
| Temps de càrrega: | 5-10 hores |
| Hora d'emergència: | 3-5 hores |
| Llums de descàrrega: | Uns 90 lm/w |
Descripció
Bombeta led de seguretat de bateria amb interruptor de ganxo, bombetes domèstiques d'inducció del cos humà bombetes led recarregables bombetes portàtils per a emergències, talls d'energia per huracà, càmping, senderisme, llar
Bombeta d'emergència, no us preocupeu més pel tall d'energia de l'huracà. Quan es talla sobtadament l'energia, s'apaga o el cel tronador provoca l'interrupció de l'alimentació, la bombeta d'emergència encara s'encendrà
En general, la bombeta d'emergència funciona com la bombeta normal, s'encén o s'apaguen mitjançant un interruptor de paret. Al mateix temps, la bateria es carregarà fins que s'omple, preparada per a la situació d'emergència, carregant 5-10 hores, pot funcionar 3-5 hores.
Visualització del producte








Comentaris:
Mantenim alts estàndards d'excel·lència i ens esforcem per la satisfacció del client al 100 per cent! Els comentaris són molt importants. Us demanem que us poseu en contacte amb nosaltres immediatament ABANS de donar-nos un comentari neutral o negatiu, de manera que puguem abordar satisfactòriament les vostres inquietuds.
És impossible abordar els problemes si no els coneixem!
Etiquetes populars: Bombeta LED de seguretat de bateria, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta









