Productes
Llums de garatge regulables
2. Disseny integrat per substituir les bombetes fluorescents convencionals;
3. Fàcil d'instal·lar, reparar i mantenir;
4. El disseny excel·lent i la forma encantadora s'utilitzen amb freqüència a les oficines, aparcaments i passadissos.
Llums de garatge regulables

Característiques del producte
La il·luminació i la base del llum estan connectades mitjançant un connector d'instal·lació ràpida que es pot treure opcionalment, facilitant el manteniment;
Disseny integrat per substituir les bombetes fluorescents convencionals;
Fàcil d'instal·lar, reparar i mantenir;
El disseny excel·lent i la forma encantadora s'utilitzen sovint a oficines, aparcaments i passadissos.
Especificació del producte
Llums de garatge regulables
| Mida | 120 cm |
| Voltatge d'entrada | AC220-240V |
| Poder | 28W/38W |
| Lluminós | 120 lm/W |
| Lumen | 3360lm/4560lm |
| AAC | 3000K, 4000K, 5000K, 6500K |
| Taxa IP | L'adreça IP54 |
| Garantia | 3 anys |



Preguntes freqüents
Qualsevol pregunta o voleu enviar una consulta!
P: Podem obtenir suport si tenim la nostra pròpia posició al mercat?
R: Si us plau, informeu-nos de la vostra ment detallada sobre la vostra demanda del mercat, discutirem i us proposarem suggeriments útils per trobar la millor solució per a vosaltres.
P: Tens experiència OEM o ODM?
R: Sí, ens hem centrat en la il·luminació durant anys i tenim molts casos grans. tenim capacitat i estarem encantats de ser el vostre oficial.
P: Detall de lliurament perLlums de garatge regulables?
R: Enviem mercaderies per UPS/DHL/FEDEX/TNT express que triga entre 3 i 5 dies a arribar, o per càrrega aèria que triga aproximadament una setmana a arribar.
O per mar que triga aproximadament un mes a arribar, depenent de les vostres necessitats reals.
Etiquetes populars: llums de garatge regulables, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










