Productes

Bombeta LED GU10 MR16 regulable
● Aquestes bombetes LED GU10 MR16 regulables de color blanc molt càlid poden oferir el toc final a cuines, banys, espais d'estar i dormitoris gràcies als seus nivells d'il·luminació regulables.
● Amb tecnologia LED d'estalvi d'energia, aquestes fonts de llum fàcils d'ajustar necessiten poc manteniment i ofereixen una longevitat increïble a un preu excel·lent.
● Tingueu en compte que les làmpades LED MR16 requereixen controladors de la tensió adequada per funcionar i tenen una compatibilitat limitada amb els transformadors halògens existents.
Característica
● Aquestes bombetes LED GU10 MR16 regulables de color blanc molt càlid poden oferir el toc final a cuines, banys, espais d'estar i dormitoris gràcies als seus nivells d'il·luminació regulables.
● Amb tecnologia LED d'estalvi d'energia, aquestes fonts de llum fàcils d'ajustar necessiten poc manteniment i ofereixen una longevitat increïble a un preu excel·lent.
● Tingueu en compte que les làmpades LED MR16 requereixen controladors de la tensió adequada per funcionar i tenen una compatibilitat limitada amb els transformadors halògens existents.
Especificació
| nom del producte | Bombeta LED GU10 MR16 regulable |
| Tipus de bombeta | Reflectors/Focs |
| Tecnologia | LED |
| Potència | 4.4 W |
| Color clar | Blanc càlid |
| Atenuació? | Regulable |
| Potència equivalent | 35 W |
| Angle del feix | 36 graus |
| Llums | 350 lm |
| Temp. de color | 2700 K |





Els avenços en la tecnologia LED han permès dissenyar el LED Dimmable MR16 d'alta qualitat, un substitut ideal d'eficiència energètica per a les bombetes halògenes i d'estalvi d'energia GU5.3/MR16.
Aquestes làmpades funcionen amb interruptors de regulació convencionals per emetre una sortida de llum superior en una selecció d'angles de feix amb una temperatura de color blanc fred o blanc càlid.
Els estalvis que ofereixen aquests focus inclouen una reducció del 80% en el consum d'energia i una vida útil de la làmpada excel·lent de fins a 50,000 hores, que combinades fan una solució d'il·luminació de manteniment mínim molt rendible.
Etiquetes populars: bombeta led gu10 mr16 regulable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta

