Productes
Llum de led led enllaçable a prova de pols
● Llum LED Batten 120cm 36w Estalvi d'energia, l'eficiència màxima és de 140 lm/w.
● Transmissió de la llum per sobre del 90 per cent.
● El preu és competitiu i molt utilitzat.
● Controlador IC, protecció contra sobreintensitat i sobretensió.
● Xip súper brillant SMD2835, aparell d'alta llum.
● Coberta de PC: la llum és suau i uniforme, alta transmissió de la llum.
● Cos de la làmpada, anti-oxidació, antioxidant, bon dissipador de calor i garantir la vida útil del producte.
Llum de led led enllaçable a prova de pols

Característiques del producte:
| Nom del producte | Venda de fàbrica de gran qualitat 120lm/w a prova de pols enllaçable led led de llum |
| Poder | 36 W |
| Voltatge | 85-265 V |
| Flux lluminós | 4500 lm |
| Eficàcia lluminosa | 120 lm/w |
| Temperatura de color | 5700-6200K |
| Classificació IP | IP65 |
| Factor de potència | >=0.95 |
| CRI | 85R |
| Mida | 1200 mm * 72 mm * 52 mm |
| Vida laboral | >30000 hores |
| Material | Aliatge d'alumini més PC |
| Pes | 0,77 kg |
| OEM/ODM | Servei de personalització proporcionat |
Especificació del producte:
| Marca | Benwei / OEM, Screwfix Slim Batten Light de 36 W | Model | BW-PT-120 |
| Tensió d'entrada (V) | 85-265V | Poder | 36w |
| Flux lluminós (lm) | 5040lm | CRI (Ra>) | 85 |
| Temperatura | -20~50 graus | Tota una vida | 50000h |
| Classificació IP | IP40 | Material base | Alumini |
| Material de coberta | PC | Llargada | 120 cm 4 peus |
| Xips LED | SMD2835 | Garantia | 5 anys |
| CCT | 3000K/4000/ 5000K/ 6500K | Angle del feix | 120 graus |
| Color clar | natural / càlid / fred / blanc de dia | Instal·lació | Superfície |
Més imatges per a llums de led led de cargol:




Prova d'envelliment:

Instal·lació:

Aplicació:

Preguntes freqüents:
P: Com iniciar el negoci de leds no corrosius?
R: Us recomanem el nostre producte segons el vostre requisit, si esteu satisfet amb això, feu una comanda de seguiment o una comanda de mostra per comprovar la qualitat, si tot està bé, podeu fer una comanda aleshores.
P: Quin és el servei principal de la vostra fàbrica?
R: Ens centrem en l'element de calefacció durant més d'11 anys!
P: Quin és el client amb el qual treballes?
R: Tenim clients a tot el món a Amèrica del Nord, Amèrica del Sud, Austràlia, Orient Mitjà, etc.
P: Què passa amb el temps de lliurament per a la producció en massa?
R: Sincerament, depèn de la quantitat de la comanda i de la temporada en què feu la comanda.
Sempre 5-12 dies laborables segons la comanda general .
Etiquetes populars: Llum de led led enllaçable a prova de pols, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Barra de llum LED linealveure més> -
Llum de tub intel·ligent Wiproveure més> -
Slimline Led Batten Lights Llum exterior Batten Lightveure més> -
Led Wipro 20wveure més> -
Tub integrat en forma de V T8 per a plantes mèdiquesveure més> -
Forma de V 2400 mm 8 peus T8 de llum de tub LED d'un sol pinveure més>








