Productes
Llum LED per a botigues minoristes
1.Incorporat-en un controlador Led sense parpelleig
2. Super brillant: CRI alt més de 80, lumen alt fins a 100 lúmens/potència
3.Llum uniforme
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum LED per a botigues minoristes a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques del producte
• Fàcil instal·lació: no requereix cable de terra ni endoll, el suport es pot moure sense especificar la posició.
• Bona durabilitat: el material de la carcassa ofereix una millor protecció de les parts internes actives que l'alumini.
• Major seguretat: l'estructura integrada evita l'exposició de parts actives, la qual cosa la fa més segura que les estructures separades.
Especificació del producte
| Consum d'energia | 20W, 30W, 40W |
| Flux lluminós | 2200lm, 3300lm, 4400lm |
| Temperatura de color | 3000K (blanc càlid), 4000K (blanc fred), 6000K (llum diürna) |
| CRI (índex de reproducció del color) | Major o igual a 80 |
| Tensió d'entrada | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Vida útil | Fins a 50.000 hores |
| Angle del feix | 120 graus |
| Material | Alumini + PC (policarbonat) |
Més detalls


Aplicacions

Etiquetes populars: llum de led led per a botigues minoristes, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











