Productes

Llum de led led per al centre comercial
1.Controlador Led sense parpelleig integrat
2. Super brillant: CRI alt més de 80, lumen alt fins a 100 lúmens/potència
3.Llum uniforme
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques del producte
1 Fàcil d'instal·lar amb dos clips d'acer
2. Llisca contra la paret o el sostre d'una superfície plana
3 Pengeu amb un clip amb filferro penjant (no inclòs).
4 50,000 hores d'esperança de vida mitjana
5 Controlador integrat per a una fàcil instal·lació
Especificació del producte
| Longitud | 1.2 m |
| Amplada | 75 mm |
| profunditat | 23,7 mm |
| Potència | 36 W |
| To de color | Blanc fresc |
| Tipus de làmpada | DIRIGIT |
| Hores de vida | 50000h |
| Temperatura de color | 2700-6500K |
| Tensió nominal | 220 -240 V |
| Classificació IP | IP20 |
Més detalls


Aplicacions
1. Decoració d'edificis
2. Decoració de cotxes
3. Parc d'atraccions i il·luminació del teatre

Etiquetes populars: llum de led led per al centre comercial, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Tira de llum lineal LED de 4 peus de 36 w
Següent:
Llum de tub led de 1,2 m 36 w
Enviar la consulta
Potser també t'agrada

