Productes
Tub de llum LED de 4 peus de llum LED
● Llum LED Batten 120cm 36w Estalvi d'energia, l'eficiència màxima és de 140 lm/w.
● Transmissió de la llum per sobre del 90 per cent.
● El preu és competitiu i molt utilitzat.
● Controlador IC, protecció contra sobreintensitat i sobretensió.
● Xip súper brillant SMD2835, aparell d'alta llum.
● Coberta de PC: la llum és suau i uniforme, alta transmissió de la llum.
● Cos de la làmpada, anti-oxidació, antioxidant, bon dissipador de calor i garantir la vida útil del producte.
Llum de tub de led led de 4 peus

Característiques del producte:
● Llum LED Batten 120cm 36w Estalvi d'energia, l'eficiència màxima és de 140 lm/w.
● Transmissió de la llum per sobre del 90 per cent.
● El preu és competitiu i molt utilitzat.
● Controlador IC, protecció contra sobreintensitat i sobretensió.
● Xip súper brillant SMD2835, aparell d'alta llum.
● Coberta de PC: la llum és suau i uniforme, alta transmissió de la llum.
● Cos de la làmpada, anti-oxidació, antioxidant, bon dissipador de calor i garantir la vida útil del producte.
Especificació del producte:
| Dades tècniques | |
| Potència: | 18W 28W 38W 55W |
| Llargada: | 60CM 120CM 150CM |
| voltatge: | 200-240V |
| Lumen: | 3360lm/4560lm/6600lm |
| Temperatura de color: | 3000k 4000k 5000k 6000k o tricolor |
| Funció: | Encès/apagat estàndard, sensor, tricolor, emergència |
| Classificació IP: | IP20 |
| Garantia: | 5 anys |
| PF: | 0.9-0.95 |
| CRI: | >80 |
| Marca del controlador: | Osr@m, Tridonic, Boke |
| Xip LED: | 2835 |
| Temperatura de treball: | -20 grau - més 45 graus |
| Dimensió/Retall: | 600/1200/1500x55x58mm |
| Material: | Pintura blanca Base d'alumini més PC/Difusor de Policarbonat |
| Aplicació: | Sostre interior per a escola, oficina, hotel, botigues |
| Certificació: | CE, EMC, ROHS, TUV, classe A plus |
Més imatges per a llums de led led de cargol:




Prova d'envelliment:

Instal·lació:

Aplicació:

El nostre servei:
Com a fabricant amb 11 anys d'experiència per a llums de led led a la Xina, ens agradaria oferir qualsevol suport que necessiteu de la següent manera:
1) Resposta immediata a la vostra consulta.
2) Recomanació exacta de la nostra màquina per al treball que feu.
3) Informació detallada dels nostres productes i de la nostra empresa si ho necessiteu.
4) Millor cotització.
5) Respostes immediates a les vostres preguntes sobre els nostres productes.
6) Suport tècnic, o accessoris alternatius si cal.
Característica
• Els paquets de lúmenes oscil·len entre 3.600 i 16.800 lúmens
• 140 més LPW estàndard o 200 més LPW per a l'opció High Efficacy
• Funcionament ambiental de -20 graus (-4 graus F) fins a 50 graus (122 graus F)• Ús d'ubicacions humides
• 0-10V regulable està disponible
• Potència màxima enllaçable de 600W
• Connexió amigable i fàcilment connectable entre cada dues unitats
• El sensor es pot preinstal·lar de fàbrica
• Estàndard de protecció contra sobretensions 4kV, amb opció de 6kV
• UL 924 amb bateria d'emergència, 2000 lúmens (15 watts)
• Dues opcions de coberta, lletosa i transparent
• LED de llarga vida de 60,000 hores a L80 amb una vida útil projectada superior a 200, 000 hores a L70
• Cinc anys de garantia
Preguntes freqüents:
P3. Què passa amb el temps de lliurament?
R: La mostra necessita 3-5 dies, el temps de producció massiva necessita 1-2 setmanes per a la quantitat de comanda superior a
P4. Teniu algun límit de MOQ per a la comanda de llum LED? A: MOQ baix, 1 unitat per a la comprovació de mostres està disponible
P5. Com s'envia la mercaderia i quant de temps triga a arribar?
R: Normalment enviem per DHL, UPS, FedEx o TNT. Normalment triguen 3-5 dies a arribar. L'enviament aeri i marítim també és opcional.
P6: Quin és el temps de garantia dels productes?
R: Oferim 3-5 anys de garantia per a tots els productes. P7: Com fer el pagament?
R: Dipòsit del 30 per cent, saldo del 70 per cent acabat abans del lliurament. Acceptem el pagament per T/T, Alibaba pagar més tard, etc. P8: Com tractar amb el defectuós?
R. Tots els productes estan sota un estricte control de qualitat per garantir una taxa de defectuos inferior al 0,02 per cent. 2.Durant el període de garantia, si
qualsevol problema, enviarem un nou o peces de recanvi
Etiquetes populars: Llum de tub de led led de 4 peus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










