Productes
Barra de llums d'aparador de mercaderies
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de barra de llum d'aparador de mercaderies a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica:
1. La barra de llum de l'aparador de mercaderies inclou nivells de brillantor ajustables, que us permeten millorar la presentació dels vostres productes.
2. Aquesta barra de llum és fàcil d'instal·lar i es pot personalitzar per complementar qualsevol pantalla, la qual cosa la converteix en una solució versàtil i pràctica per mostrar la mercaderia.
3. Amb la seva tecnologia LED-eficient energèticament, la barra de llums d'aparador de mercaderies no només il·lumina els vostres productes de manera meravellosa, sinó que també us ajuda a estalviar costos energètics.
especificació:
| Poder | 20W 30W 40W 60W |
| Mida | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Angle del feix | 120 graus |
| Temperatura de color (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Eficiència lluminosa (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Índex de reproducció del color (Ra) | 80-83RA o 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Suport Dimmer | Triac regulable o regulable 0-10V |
| Mmaterial | Cos d'alumini + coberta de PC |
| Tensió d'entrada (W) | AC85- -265V, AC100-277, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC |
| Controlador de LED | Aïllat amb condensador Rubycon |
| Sense parpelleig | Sense parpelleig |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| garantia | 5 anys |
| Xip led | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Portada | Coberta lletosa |
| Característica | IP44 no impermeable |
imatges detallades:



ús:


Sobre nosaltres:


Embalatge i lliurament:

Etiquetes populars: barra de llum d'aparador de mercaderies, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












