Productes
Làmpada LED Slimline Batten
1.Llum de llistó lineal muntat a la superfície que és perfecte com a alternativa de tub fluorescent.
2. Disseny Slimline, disponible en dues mides de longitud 1200 mm i 600 mm
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques del producte
1.Llum de llistó lineal muntat a la superfície que és perfecte com a alternativa de tub fluorescent.
2. Disseny Slimline, disponible en dues mides de longitud 1200 mm i 600 mm
Especificació del producte
| Entrada | AC 220-240V 50~60Hz |
|---|---|
| Potència | 28W / 36W |
| Angle del feix | 120' |
| Lluminós | 2160Lm / 3600Lm |
| Opcions CT | Només 5500K |
| CRI | > 80 |
| Classificació IP | IP20 |
| Prova d'aigua | No |
| Tipus | Només per a ús interior |
| Dissipador de calor | Disipador de calor d'alumini fos |
| Sense mercuri | Sí |
| Regulable | No |
Més detalls





Aplicacions
Comerç al detall, cuines comercials, oficines, passadissos, residencial


Etiquetes populars: Làmpada de led led fina, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Rastreta LED TRI CCT ultra fina de 36 w 1200 mm
Següent:
Llums LED Slimline de perfil baix
Enviar la consulta











