Productes
Llums LED Tri-de prova de 120 cm
1. Estalvi d'energia: substituïu els tubs fluorescents per estalviar un 50% en l'ús d'energia;
2. Triproof: a prova-de pols, a prova-de corrosió i a prova d'aigua (IP65);
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llums LED tri-a prova de 120 cm a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques del producte
Temperatura de color ajustable i potència ajustable
Material de muntatge i instal·lació ja inclòs en el lliurament (cordes, clips, terminals de connexió)
Classe de protecció IP65 i resistència als cops IK10
Especificació
| Poder | 20w |
| Tensió | AC100-240V 50/60Hz |
| Mida | 600 * 95 * 80 mm |
| Xip | SMD2835 |
| Lumen | 100-120 lm/w |
| CCT | 3000-3500k / 4000-4500k / 6000-6500k |
| Classe IP | IP65 |
| Angle del feix | 120 graus |
| CRI | 80 |
| PF | 0.9 |
| Materials | PC+ABS |
| Marc | Blanc/Clar/Raia |
| Garantia | 3-5 anys |
Més detalls






Ús:

Etiquetes populars: Llums tri-de prova led de 120 cm, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta








