Productes
Llum de tub LED de 36 W amb tres proves amb moviment de microones
* És el disseny del tub LED, però funciona com a llum LED a prova de tres
* Utilitzant el material Nano més nou per a l'habitatge
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques del producte
* És el disseny del tub LED, però funciona com a llum LED a prova de tres
* Utilitzant el material Nano més nou per a l'habitatge
* Alta eficiència d'il·luminació: 18W, 1620LM
* Bona protecció: IP65 incloent impermeable i a prova de pols
* Fàcil connexió de cable
Especificació del producte
| Voltatge d'entrada | 180-265V/AC |
| DIRIGIT | 180 × SMD2835 |
| Poder | 36W |
| Flux lluminós | 3240lm |
| Sensor de microones | Sí |
| CRI | 80 |
| Material | Nano |
| Classificació IP | IP65 |
| Mes. | 1525×40×30mm |




paquet

Etiquetes populars: Llum de tub tri-proof led de 36w amb moviment de microones, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Llum LED IP65 Tri Proof
Enviar la consulta
Potser també t'agrada










