Productes
Llum anti-enlluernament Tri Proof
1. Montatge de relleu LED de recanvi T8 d'alta qualitat, inclosos els LED amb coberta esmerilada
Tecnologia SMD molt brillant de 2.4000K de llum diürna
3,50, 000 hores Vida útil
4.A prova de pols i resistent a l'aigua IP66

Característiques del producte
1. Montatge de relleu LED de recanvi T8 d'alta qualitat, inclosos els LED amb coberta esmerilada
Tecnologia SMD molt brillant de 2.4000K de llum diürna
3,50, 000 hores Vida útil
4.A prova de pols i resistent a l'aigua IP66
5. Muntatge a la superfície de muntatge al sostre o penjar
6. Redueix el teu consum d'energia fins a un 59 per cent
7. Alta resistència als impactes forts (IK08), raigs d'aigua (IP65)
8.Variacions de temperatura (temperatura de funcionament: -20 graus a 40 graus)
Especificació del producte
| Poder | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Voltatge d'entrada | AC85-265V, 100-277V AC |
| temperatura de color | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lluminós | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Angle del feix | 180 graus |
| Materials del tub | Cos d'alumini més coberta de PC |
| Base del llum | G13 |
| Mida | 60CM 120CM 150CM |
| Portada | Coberta lletosa i clara |
| CRI | >80 |
| Xip led | Epistar 2835 |
| Garantia | 5 anys |
| Esperança de vida | 50000 hores |
| PF | >0.90 |
| Impermeable | IP65 |
paquet

PMF
P. PUC TENIR UNA COMANDA DE MOSTRA DE LLUM LED?
R: Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostra per provar i comprovar la qualitat. S'admeten mostres mixtes.
P. Què passa amb el temps d'execució?
R: La mostra necessita 1-5 dies, el temps de producció de comandes a granel necessita 1-2 setmanes
P. QUIN TIPUS DE CERTIFICACIÓ TÉ?
R: Tenim CE RoHS, CCC, ISO9001
Etiquetes populars: Llum anti-enlluernament tri prova, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta










