Productes
Llum a prova de tri-IP66 regulable
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum ip66 regulable tri-a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica del producte:
1. Amb la seva classificació IP66, aquesta llum tri-regulable és altament resistent a la pols, l'aigua i la corrosió, la qual cosa la fa apta per a diversos entorns exteriors i industrials.
2. La funció regulable permet als usuaris ajustar la brillantor segons les seves necessitats, proporcionant solucions d'il·luminació personalitzables per a diferents configuracions i aplicacions.
3. La seva construcció sòlida i la seva llarga vida útil garanteixen un rendiment durador i un estalvi energètic, la qual cosa la converteix en una solució d'il·luminació fiable i rendible-per a projectes residencials i comercials.
Especificació:
| Poder | 9W 12W 18W 23W 36W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V, 100-277V AC |
| temperatura de color | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| flux lluminós | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Angle del feix | 180 graus |
| Materials del tub | Cos d'alumini + coberta de PC |
| Base del llum | G13 |
| Mida | 60CM 120CM 150CM |
| Poder | 20W 40W 50W/60W |
| Portada | Coberta lletosa i clara |
| CRI | >80 |
| Xip led | Epistar 2835 |
| Garantia | 5 anys |
| Vida útil | 50000 hores |
| PF | >0.90 |
| Impermeable | IP65, IP67 |
Imatges detallades:





Ús:

Sobre nosaltres:


Etiquetes populars: llum ip66 tri-regulable, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












