Productes
Llum tri-a prova de pols
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum tri-a prova de pols a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica del producte:
- Els llums tri-a prova de pols que oferim estan construïts per sobreviure a les circumstàncies més dures, cosa que garanteix que tindran una durabilitat-de llarga durada.
- Si treballes en un entorn industrial on la pols és un problema, aquesta làmpada és ideal per a tu, ja que ofereix un alt grau de protecció contra la pols.
- A causa de la seva excepcional resistència a la pols, els Tri-Llums Proof són una opció excel·lent per a solucions d'il·luminació en espais com ara garatges, tallers i magatzems.
Especificació:
| Poder | 9W 12W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V, 100-277V AC |
| temperatura de color | 3000K,4000K |
| flux lluminós | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Angle del feix | 180 graus |
| Materials del tub | Cos d'alumini + coberta de PC |
| Base del llum | G13 |
| Mida | 60CM 120CM 150CM |
| Poder | 20W 40W 50W/60W |
| Portada | Coberta lletosa i clara |
| CRI | >80 |
| Xip led | Epistar 2835 |
| Garantia | 5 anys |
| Vida útil | 50000 hores |
| PF | >0.90 |
| Impermeable | IP65, IP67 |
Imatges detallades:





Ús:

La versatilitat d'aquest aparell de llum el converteix en una opció excel·lent per utilitzar-lo en llocs de treball com ara coberts, tallers i altres zones on hi pugui haver pols i contaminants.
Sobre nosaltres:


Etiquetes populars: llum tri-a prova de pols, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta












