Productes
Llum LED -resistent a l'aigua
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum LED resistent a l'aigua - a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.
Característica del producte:
- Les nostres làmpades LED resistents a l'aigua-tenen un disseny que és alhora-de llarga durada i impermeable, la qual cosa garanteix que seguirà funcionant bé en una àmplia gamma de circumstàncies meteorològiques.
- Aquesta-lampada amb visió d'avantguarda és-eficient energèticament i ofereix una il·luminació fiable i brillant a les zones exteriors sense que requereixi una quantitat important d'energia per funcionar.
- La característica resistent a l'aigua-el fa perfecte per a activitats a l'aire lliure com ara càmping, senderisme i pesca, proporcionant una il·luminació fiable en qualsevol condició meteorològica.
Especificació:
| Poder | 9W 12W 18W |
| Tensió d'entrada | AC85-265V, 100-277V AC |
| temperatura de color | 3000K,4000K |
| flux lluminós | 120LM/W, 140lm/W, 160LM/W |
| Angle del feix | 180 graus |
| Materials del tub | Cos d'alumini + coberta de PC |
| Base del llum | G13 |
| Mida | 60CM 120CM 150CM |
| Poder | 20W 40W 50W/60W |
| Portada | Coberta lletosa i clara |
| CRI | >80 |
| Xip led | Epistar 2835 |
| Garantia | 5 anys |
| Vida útil | 50000 hores |
| PF | >0.90 |
| Impermeable | IP65, IP67 |
Imatges detallades:





Ús:

Sobre nosaltres:


Etiquetes populars: Llum led resistent a l'aigua-, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta











