Productes
Mini Led IP65 Tri-proof Light
Enviar la consulta
Introducció al producte
Presentació del producte:

Característica del producte:
Estructura senzilla i disseny elegant
Ús de perfils d'alumini per reduir el pes
Dos conjunts d'instal·lació, milloren la utilització de la llum
Aconsegueix el reconeixement i l'acceptació de tots els clients amb les seves característiques funcionals
Especificació del producte:
| Motor LED | Xips SMD2835 d'alta qualitat |
| Watts disponibles | 10W, 16W, 20W, 25W, 30W, 40W |
| Factor de potència | >0.95 |
| Temperatura ambient | -20 grau ~ més 45 graus |
| Tensions disponibles | Estàndard de CA100-240 50/60 Hz, 12~36 V CA/CC disponible |
| Sortida de lumens | 10W: 1200lm|16 W: 1920 lm|20W: 2400lm|25W: 3000lm|30W: 3600lm|40W: 54800lm |
| Classificació IP | IP65 |
| Angles del feix | 120掳 |
| CRI | >80 |
| Eficiència | 120 lm/w, màxim 140lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Certificacions | CE, RoHS |
Més detalls:
Dimensions:


Fotometria:



Xips LM80 LED SMD2835
Median useful life L70>50,000hores;
L90>20,000h

IP66 a prova d'aigua
Les lluminàries són impermeables, a prova de pols, a prova d'humitat,
i a prova vandàlica

Sistema d'energia solar
Opcional
Tensió de sortida del sistema
AC/DC12~36V

Etiquetes populars: mini led ip65 tri-proof light, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Llum tri-prova impermeable IP65
Següent:
Mini llum LED Tri-proof IP65
Enviar la consulta
Potser també t'agrada












