Els clients australians van demanar atenuable 2430pcs 0-10V 1.2m 4 peus tub led, tub led de 4 peus està en producció ara, després de la producció acabada farem proves d'envelliment, i després fer lliurament en 1-2 dies.
Gràcies pel suport del client.
| CRI | 80 o 95 |
| Tipus de LED | Epistar SMD2835LEDs |
| Potència LED | 10W 18W 20W 25W 30W |
| LED Color | Blanc càlid, Blanc de dia, Blanc fresc |
| Tensió d'entrada | AC100 ~ 277V |
| Interval de freqüències | 50Hz – 60Hz |
| Factor de potència | >0,95 |
| Regulable | 0-10V regulable |
| Eficiència lluminosa | 160lm/W |





