Productes
Tub de llum LED SMD de 2 g11 4pins de 15 W
1. Xips SMD 2835 d'alta qualitat d'eficàcia de la llum i CCT opcionals
2. Entrada d'un sol extrem per base 2G11, sense controlador IC de parpelleig lleuger
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de llum de tub led 15w smd 2g 11 4pin a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques:
(1) Epistar smd2835 d'alta qualitat amb CE RoHS aprovat;
(2) Valoració de llarga-vida útil de 50.000 hores;
(3) Estalvieu un 75% d'energia que la làmpada CFL;
(4) lliure d'UV i IR, sense mercuri i plom;
Especificació del producte:
| Poder | 15W |
| Tensió d'entrada | 85-265V |
| Interval de freqüència | 50Hz--60Hz |
| Font de llum | SMD |
| Flux lluminós | 1700lm |
| Eficiència lluminosa | 110 lm/w |
| Material del cos lleuger | Alumini |
| Coberta de llum | Vidre |
| Base | 2G11 |
| Índex de reproducció del color (CRI) | Ra>80 |
| Temperatura de treball | -20 graus ~ 60 graus |
| Temperatura de color | Blanc càlid (WW): 2800-3200K |
| Blanc pur (PW): 4000-4500K | |
| Blanc fred (CW): 6000-6500K | |
| Certificats | CE, |
| Tipus regulable | Sense atenuació |
| Quantitat de LED | 168 unitats |
| Dimensió del tub | W43 X L540mm |
Més imatges



Aplicació
Garatge subterrani, aparcament, llar, escola, hospital, oficina, taller, supermercat, etc;

Etiquetes populars: 15w smd 2g11 4pin led tub llum, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta









