Productes
Tub LED 2g11 de qualitat duradora de 180 graus
1.Ultra brillantor
2. Utilitzeu un bon xip led, la vida útil arriba a les 40, 000 hores
3. Fàcil d'instal·lar, es pot arreglar a qualsevol lloc

Característiques:
1.Ultra brillantor
2. Utilitzeu un bon xip led, la vida útil arriba a les 40, 000 hores
3. Fàcil d'instal·lar, es pot arreglar a qualsevol lloc
4.Baix consum d'energia
5. Sense enlluernament, sense flaix
6. Ecològic, estalvi d'energia
Especificació del producte:
| nom del producte | Tub de llum LED 2G11 |
| Poder | 9W, 14W, 18W |
| Voltatge | 100-240VAC |
| Tipus de LED | LED SMD2835 |
| Eficiència | 100-120lm/w |
| C.R.I | >80 Ra |
| Classificació IP | IP44 |
| Temp. de color | 2700K-6500K |
| Temps de treball | -20 grau - 50 grau |
| Angle del feix | 180 graus |
| Esperança de vida | >50000 hores |
Més imatges



Aplicació
Àmpliament utilitzat en cases, vil·les, hotels, saló de bellesa, cafeteries, supermercats, centres comercials, botigues, museus, biblioteques, fàbrica, oficina, taller, magatzem, aparcament, habitatges publicitaris, cotxes, trens, vaixells, vehicles, etc., pot deixar clar la indústria per reduir el consum d'energia i oferir-vos un entorn d'il·luminació verda.

Etiquetes populars: Tub led 2g11 de qualitat duradora de 180 graus, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
-
Il·luminació OVNI Llums led d'alta badia industrialveure més> -
Bombeta que funciona amb piles amb interruptorveure més> -
LED Batten Premiumveure més> -
Llum de tub LED de recanvi 2G11 PLLveure més> -
Tubs LED 2G11 de 4 pins que canvien de colorveure més> -
Llum de tub d'endoll LED de 2G11 4-Pinveure més>










