Productes

Tub LED de 2G11 25W
1.Funciona en situacions que requereixen temperatures fredes
2.S'utilitza sense derivació (inici ràpid). endolls
3.Instal·lació ràpida i pràctica
Enviar la consulta
Introducció al producte

Característiques:
1.Funciona en situacions que requereixen temperatures fredes
2.S'utilitza sense derivació (inici ràpid). endolls
3.Instal·lació ràpida i pràctica
4.Llum continu i uniforme
Especificació del producte:
| Potència | 25W |
| Potència equivalent convencional | 55 W PLL |
| Base | 2G11 de 4 pins d'un sol extrem |
| Vida útil (hores) | Funcionament de balast ECG: 50000 hores Funcionament directe de xarxa: 30000 hores |
| Lúmens per watt | 130 lm/W |
| Llums | 3250 lm |
| Llargada | 545 mm |
| Índex de reproducció cromàtica (CRI) Ra | > 82 |
| Angle del feix (graus) | 180 |
| Temperatura de color (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Material de l'habitatge | Aliatge d'alumini |
| Funda de PC | Clar / Lletós |
Més imatges



Aplicació

Etiquetes populars: Tub led de 2g11 25w, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta
Un parell de:
Compatible amb llast electrònic de tubs LED de 2G11 18W
Següent:
Tub de llum LED de 4 pins 2G11
Enviar la consulta
Potser també t'agrada

