Productes
Tub LED de base de pins 2G11 4
1. Xips SMD 2835 d'alta qualitat d'eficàcia de la llum i CCT opcionals
2. Entrada d'un sol extrem per base 2G11, sense controlador IC de parpelleig lleuger
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. és un dels millors fabricants i proveïdors de tubs LED de 2 g11 4 a la Xina. Benvingut a comprar productes duradors per a la venda aquí i obtenir la llista de preus de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i preu competitiu.

Característiques:
.La connexió del tub 2G11 s'ha de fer només per un costat.
La il·luminació del tub és instantània i sense parpelleig.
Especificació del producte:
| Temperatura de color (CCT) | 3000-6000K |
| Eficiència lluminosa del llum (lm/w) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Índex de reproducció del color (Ra) | 83-85 |
| Suport Dimmer | Sí |
| Mida | 535 mm |
| Material | Funda d'alumini + PC |
| Vida útil (hores) | 50000 |
| Temps de treball (hores) | 50000 |
| Tensió d'entrada (V) | AC85-265V |
| Base | 2G 11 |
Més imatges



Aplicació
Garatge subterrani, aparcament, llar, escola, hospital, oficina, taller, supermercat, etc;

Etiquetes populars: Tub led de base de pins de 2 g11 4, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, compra, preu, millor, barat, a la venda, en estoc, mostra gratuïta








